Auksuolė STROPIENĖ, rankinio trenerė
Ne per daugiausia žiūriu, nes dirbu, norėtųsi ir daugiau pamatyti. Man patinka Paryžiuje didysis ekranas, ten labai smagi atmosfera, manau, visi norėtume ten būti (juokiasi).
Mano mėgstamiausia sporto šaka - rankinis. Nežinau, kodėl mums visi kiša krepšinį, iš tikrųjų plaukimas - nuostabi sporto šaka. Irkluotojų startai puikūs, gražu pažiūrėti.
Yra už ką pasidžiaugti. Labiausiai domina, kaip pasirodo lietuviai, bet pažiūriu ir kitas varžybas.
Dėl medalių neturime jokių pretenzijų sportininkams. Mes, kaip treneriai, kaip sportininkai, puikiai suprantame, kodėl nepavyksta vienas ar kitas dalykas.
Tai yra olimpiada, tai - psichologija. Aš džiaugiuosi, kad Lietuva dalyvauja olimpiadoje, džiaugiuosi už kiekvieną sportininką.
Labai gaila, kad į žaidynes nepateko boksininkė Ana Starovoitova, Europoje užėmusi trečią vietą. Džiaugiamės, kad į olimpinį graikų-romėnų imtynių turnyrą išvažiavo Mantas Knystautas.
Nėra taip lengva ten patekti, manau, kad vien tai jau yra laimėjimas.
Dėl varžybų transliacijos buvo labai daug neigiamų komentarų. Bet juk visi atsirenkame, nebūtina viską žiūrėti, viską klausyti, juo labiau kad ir per kitas televizijas taip pat rodo.
Mes žiūrime ir per TV3, ir TV6, ir Eurosport1, ir Eurosport2 - pasirinkimas nemažas.
Nesureikšminu, kad blogas interviu ar dar kas nors. Man atrodo, kad visi pranešėjai stengiasi, jaudinasi. Norėtųsi mažiau pykčio, daugiau pozityvo.
Mes nebemokame džiaugtis, mokame tik kritikuoti. Mums skaniausia dalis - kritika.
Mindaugas BRUŽAS, buvęs plaukikas olimpietis
Daugiausia su šeimyna sėdime ir stebime lietuvių pasirodymus. Dabar žiūrime per „Eurosport“, o ne per TV3. Ar matėte, kaip ten rodė plaukimą?
Studijoje stovi du vaikinukai, žiūri į ekraną ir komentuoja plaukimą, o mes, žiūrovai, žiūrime, kaip jie žiūri ir kaip komentuoja.
Tokio košmaro dar nebuvau matęs. Įsigijau „Eurosport“ transliaciją, kad galėčiau normaliai pažiūrėti plaukimą.
Kaip sportininkas galiu pasakyti, kad čia yra sporto žaidynės, o ne teatro dalykas. Visą gyvenimą visos olimpiados vyksta stadione.
Čia padaroma miesto centre. Manau, kad prancūzai šiek tiek persistengė, antrą „Euroviziją“ pabandė padaryti. Esu labai nusivylęs.
Gaila, kad medalio negavo, bet, manau, Danas Rapšys plaukė taip, kaip galėjo. Rūta Meilutytė pasimėgavo olimpinėmis žaidynėmis, ji savo jau padarė. Gaila, kad nebuvo krepšinio (5x5).
Genovaitė AVIŽONIENĖ, Klaipėdos universiteto ir Lietuvos verslo kolegijos docentė
Mėgstu sportą ir pati užsiimu lengvąja atletika. Olimpines žaidynes žiūriu tiek, kiek leidžia galimybės, nes dieną dirbu. Vakare pasižiūriu ką nors, jeigu miegas neįveikia.
Lietuvių startus smagiau žiūrėti nei kitų šalių sportininkų. Žurnalistai mėgsta papeikti mūsų sportininkus, o aš manau, kad reikia džiaugtis, jog jie apskritai pateko į olimpines žaidynes.
Lietuva tokia mažutė, o konkurencija sporte - didžiulė.
Gaila, kad mūsų lengvaatletė, šuolininkė į tolį, negalėjo dalyvauti dėl to, kad pritrūko vietos olimpiniame kaimelyje.
Galėjo kas nors nevykti iš oficialių asmenų, užleisti lovą sportininkei. Gal dėl to kaltas Lietuvos lengvosios atletikos federacijos neveiklumas?
Pati esu didelė irklavimo gerbėja. Mūsų merginos šauniai žaidė paplūdimio tinklinį. Manau, kad mūsų plaukikai sulaukė per didelio dėmesio. Visi tik - medalių, medalių...
Tai veikia sportininkus. Gal nereikėtų tokio didelio spaudos dėmesio. Danui Rapšiui jau visi kabino medalius, manau, jį tai paveikė.
Visi tikėjosi, kad Rūta Meilutytė gaus medalį, kadangi ji puikiai pasirodė ir pasaulio pirmenybėse, ir Europoje.
Algirdas PLUNGĖ, Sportininkų namų muziejaus įkūrėjas, Klaipėdos sporto istorijos puoselėtojas
Kadangi esu šiek tiek sportavęs lengvosios atletikos srityje, ji mane labiausiai domina.
Žiūriu ir tokių sporto šakų, kurių kasdien nepamatysi, kurios mažai pažįstamos, tokių kaip riedlentės ir panašias varžybas. Labai įdomu, tai tikra sporto šventė.
Man labai svarbu, kaip sekasi klaipėdiečiams, kiek jų dalyvauja. Iš viso olimpinėse žaidynėse yra dalyvavę daugiau kaip 30 klaipėdiečių.
Turime ir labai aukštų pasiekimų, netgi 4 aukso medalius. Didžiulė pagarba mūsų treneriams ir sportininkams, kurie Klaipėdos vardą iškėlė labai aukštai.
Šiemet dalyvauja tik trys klaipėdiečiai, norėtųsi, kad dalyvautų daugiau. Maloniai nustebino imtynininko Manto Knystauto, buvusio pirmo už brūkšnio, patekimas, kai vienas sportininkas buvo diskvalifikuotas dėl dopingo vartojimo. Jį parengė mūsų treneris Artūras Ševalkovas.
Irkluotojai Dovilei Rimkutei nepavyko, ką padarysi, o Viktorijai Senkutei pasisekė geriau (bronzos medalis - aut. past.). Didelis džiaugsmas vien tik dalyvauti olimpinių žaidynių finale.
Gaila, nebeturime dviratininkų. Net 15 Klaipėdos dviratininkų yra dalyvavę olimpinėse žaidynėse. Bet dviračių sporto profesoriaus Narsučio Dumbausko era baigėsi ir daugiau dviratininkų nebematome.
Aldona GRIGALIŪNIENĖ, lengvaatletė, paralimpinė čempionė
Mane, buvusią lengvaatletę, domina lengvoji atletika, ieties metimas, sprintas, šuoliai, stebėjau kaip Airinė Palšytė šokinėjo į aukštį.
Žiūrėjau tinklinį, plaukimą, kaip irklavo lietuviai irkluotojai - viską.
Mano televizorius leidžia atsisukti kokias noriu varžybas ir pažiūrėti tai, kas mane labiausiai domina.
Mačiau, kaip mūsų merginos žaidė paplūdimio tinklinį su japonėmis, deja, pralaimėjo.
Aleksandras SIAKKI, VšĮ „Klaipėdos paplūdimiai“ gelbėtojų vadovas
Olimpinės žaidynės yra gerai organizuotos rungtynės, galima sakyti, sporto šventė. Nuolatos žiūriu ir ne vien tik tų varžybų, kuriose dalyvauja lietuviai, transliaciją.
Mačiau susirašinėjimą socialiniuose tinkluose dėl TV3 transliacijos, aš žiūriu jas per „Eurosport“. Jis geriausiai transliuoja ir daugiau parodo.
Visada įdomu pamatyti, kaip rungtyniauja stipriausi. Man svarbiausia, kad rezultatai būtų geri ir įdomi kova.
Man įdomu irklavimas, plaukimas, lengvoji atletika, krepšinis.
Klaipėdiečių tarp sportininkų neišskiriu. Čia olimpinės žaidynės, čia Lietuvos rinktinė, už kurią reikia sirgti. Išvados dėl lietuvių pasirodymo olimpinėse žaidynėse bus padarytos joms pasibaigus.
Rašyti komentarą