Garsiausias šalies muzikinis duetas Leon Somov & Jazzu pristato naują dainą

(2)

Garsiausias šalyje muzikinis duetas Leon Somov & Jazzu prieš surengiant didžiausią karjeros koncertą Vilniaus Vingio parke pristato ir naujausią bendrą kūrinį „Džiunglių tamsoj“. Dueto teigimu, šiandien pristatoma daina – tai malonaus bendro darbo rezultatas, skirtas vasaros kelionėms su mylimais žmonėmis.

„Buvom Londone dėl sentimentų, prisiminėm visas dainas, viską, ką norime parodyti koncerte pačius jautrausius ir įsimintiniausius mūsų karjeros momentu. Būtent tada kilo mintis ir dėl šiandien pristatomos dainos“, – teigia Leonas Somovas.
 
Pasakodama apie dainos gimimą, Justė Arlauskaitė – Jazzu prisimena atostogas, kurių metu gimė „Džiunglių tamsoj“ tekstas.
 
„Atostogavau Filipinuose ir taip gimė šita daina, tokia vasariška, seksuali, tokia kviečianti. Ir tada galvojom, ką leisti su Leonu, ir šita daina mano nuomone ir yra tinkamiausia, nes jau ir įsivaizduoju mašiną atidarytu stogu, įsimylėję žmonės pasileidę plaukus varo prie jūros, leidžia saulei pasitikti.

Daina apie jausmus, nes apie tai kalbėti man yra svarbiausia. Kai nori likti akimirkoje, atiduoti visą save, apie akimirkos grožį, apie sielos ir kūnišką ryšį“, – pasakoja J. Arlauskaitė – Jazzu.
 
Duetas neslepia, kad buvo išsiilgęs bendro kūrybinio proceso ir laiko studijoje. Tiesa, atlikėjai atvirauja, kad dabar kūrybinis procesas yra žymiai malonesnis, kadangi viskas gimsta iš asmeninių išgyvenimo bei patirties.
 
„Žinoma, kad pasiilgome ir dabar viskas yra labai kitaip, nes mes abu grįžome su savo patirtimis ir dabar gaunasi labai gražūs dalykai nuo visiško meno iki tokio lengvo gražaus popso“, – teigia duetas.
 
Besiruošiant didžiausiam karjeros koncertui „One Night Only“, kuris jau birželio 7 dieną sudrebins sostinės Vingio parką, atlikėjai neslepia – klausytojai išgirs tiek pirmuosius, tiek ir naujausius kūrinius.
 
„Nuskambės visos pačios seniausios dainos, visi hitai ir nauja muzika. Tai bus ir daug sentimentų, bet ir naujas skambesys, nes pasaulis keičiasi ir mes progresuojame kartu su juo“, – tvirtina kūrėjai.
 
Atlikėjai džiaugiasi, kad „One Night Only“ koncertas sulaukė tokio didelė klausytojų dėmesio ir birželio 7 dieną Vingio parke įvyks tai, kas įsirašys į lietuviškos muzikos istoriją.
 
„Su visu šiuo geriausiu mūsų gyvenimuose, o tikimės, ir jūsų, koncertu, kviečiame ateiti ir pradėti naują laimės bei muzikos erą ir nuspręsti švęsti gyvenimą kiekvieną dieną, nes progų nereikia laukti, progas reikia susikurti. Tai mes ją sukūrėme mums visiems – tai visus ir kviečiame!“, – kviečia atlikėjai.
 
Kviečiame įvertinti naujausią Leon Somov & Jazzu kūrinį „Džiunglių tamsoj“: https://youtu.be/hKDW8FF8dNg?si=bTt3912QduF_kckD

Leon Somov & Jazzu pristato naują dainą

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder