Kelių mėnesių Astos Žukaitės-Nalivaikienės dukrai – žymaus Madrido futbolininko staigmena

LNK sporto žurnalistės Astos Žukaitienės-Nalivaikienės kasdieniai džiaugsmai nuo sporto nenutolsta. Moteris pasidalino netikėta dovana, atkeliavusia iš Ispanijos. Kelerių mėnesių Astos ir jos vyro Sauliaus dukrelei Lukai dovaną atsiuntė bendravardė superžvaigždė iš Madrido.

 

Asta su vyru Sauliumi Nalivaika – dideli Madrido futbolo komandos „Real“ gerbėjai. Kai atidarę siuntinį iš Ispanijos jame rado mylimos komandos smėlinuką su Lukos Modričiaus autografu ir linkėjimu, neteko žado.

„Turime kolegę ir bičiulę, kuri dirba Madrido „Real“ komandoje. Tai Karina Kvašniova – garsi žurnalistė. Nuo jos ir sulaukėme šios dovanos. Kai Karina sužinojo, kad mes pavadinome dukrytę Lukos vardu, ji norėjo mums tokios staigmenos“, – LNK.LT sakė A. Žukaitė-Nalivaikienė.

Luka Modričius – Kroatijos futbolo legenda, 2018 m. tapęs geriausiu pasaulio futbolininku. Kroatas- vienas geriausių visų laikų saugų, Madrido „Real“ komandoje žaidžiantis jau nuo 2012 m.

„Lukai – nuo Lukos“, – ant Madrido „Real“ simbolika pažymėto drabužėlio užrašė futbolo žvaigždė.

Delfi primena, kad Saulius ir Asta Nalivaikos tėvais tapo vasario pabaigoje.

„Breaking News: 3…2…1…eteris…

Laba diena, gerbiami žiūrovai, žinių šeimynoje pasaulį nušvietė naujoji narė ir būsima žiūrovė (ypač sporto) Luka Nalivaikaitė.

Asta Žukaitė-Nalivaikienė, tu nuostabi.

2024 02 22“, – dukros gimimu džiaugėsi garsus sporto komentatorius.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder