„Lapinų“ grupuotės vadeivos žmona Aliona Lapinskienė metė sau iššūkį: „Vyras juokėsi“

(7)

18 metų kalinčio „Lapinų“ grupuotės vadeivos Laimono Lapinsko žmona Aliona Lapinskienė nėrė į naują veiklą. Moteris atidarė nuosavą grožio saloną. LNK laidoje „KK2“ Aliona pasakojo, kad patalpų remontui ji nesamdė darbuotojų ir metė šau iššūkį – viską įsirengė pati.

 

„Savo galvoje turėjau viziją, kaip tas salonas turėtų atrodyti. Ir aš manau, kad man man būtų buvę sunku paaiškinti žmogui, kaip reikia viską padaryt, kad būtų gerai. Tai aš nusprendžiau tiesiog pati tuo apsiimti.

Nors, aišku, aš nemokėjau nieko. Aš tiesiog pasiėmiau savo draugę, nuvažiavom į „Senukus“, apsipirkom, ko reikėjo. Pasičiupom ten berniuką, paprašėme paaiškinti, kas po ko turi eiti, jis man viską sudėjo, parodė na ir su drauge atvykusios į saloną pradėjome pačios daryti remontą“, – LNK laidai „KK2“ pasakojo Aliona.

Moteris neslėpė, kad toks jos sprendimas prajuokino vyrą Laimoną.

„Vyras juokėsi iš manęs. Sako – Pati?. Sakau – Pati. O tu moki? Ne, nemoku. Tai sako, gal vis dėlto meistrelius? Sakau – nereikia, aš pati. Nu ir ką, ir pati, ir pavyko“, – pasakojo ji.

Po sunkių darbų, kad ir sėdėdamas įkalinimo įstaigoje, Alionos vyras sugeba nustebinti mylimą moterį.

„Kai mato, kad man liūdna, neturiu nuotaikos ar esu pavargusi, dirbant man darbe atsiunčia kokį draugelį – ateina su puokšte gėlių. Arba pavargusi grįžtu namo ir man skambina kurjeris, kuris klausia, ar aš namuose ir atneša pyragėlių. Esu didelė saldėsių mėgėja. Tai aišku tai faina ir malonu“, – šyptelėjo ji.

Laimonas ir Aliona susituokė prieš beveik ketverius metus. Tuomet, nupirkusi kalinčiam vyrui gražių drabužių, o pati pasipuošusi balta, kaip nuotakai pridera, suknele, Aliona vyko prisiekti mylimam vyrui amžiną meilę.

Pasak Alionos, romantikos šioje ceremonijoje – buvo mažai.

„Nu kaip gali atrodyti. Užeini į kambariuką, padedi parašus, uždeda žiedą ant piršto ir viskas – Lapinskienė. Tokios tos ir vestuvės. Bet, žinot, aš nėjau ten romantikos ieškot, aš ėjau pas savo vyrą“, – kalbėjo ji.

Aliona su Laimonu netikėtai supažindino bendras jųdviejų bičiulis. Laidos vedėjams pasiteiravus, ar nebuvo baisu ryžtis santykiams su kraupią praeitį turinčiu kaliniu, Aliona atšovė:

„Visi mes žmonės, turim teisę į dabartį, pasikeisti ir sukurti normalų gyvenimą. Ką mes ir darom“.

Du vaikus, kurių jau susilaukė su Laimonu, auginanti Aliona sako, kad per visą šį laiką, kuomet juodu kartu – niekuomet nesipyko.

„Esame labai panašūs“, – teigė ji.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder