Princesė Diana

Princesė Diana išpranašavo karalienės Kamilos ateitį: ką pasakė pirmoji Charlzo žmona

(4)

Princesė Diana buvo ištekėjusi už princo Čarlzo nuo 1981 iki 1996 metų, nors 1992 metais jie išsiskyrė. Ji žinojo, kad visą gyvenimą jos vyras buvo įsimylėjęs kitą moterį ir ji nieko negalėjo dėl to padaryti.

 

Velso princesė kartą išsakė širdį veriančią pranašystę apie Camillą (Kamilą), kuri po daugelio metų išsipildė, prisimena karališkosios šeimos ekspertė Jenny Bond.

Pirmoji karaliaus Charleso III žmona (ir tuometinė sosto įpėdinė) prognozavo, kad jos vyro ir Camillos Parker-Bowles sąjunga bus labai stipri.

Ekrano nuotr.
Princesė Diana ir karalienė Kamila / YouTube ekrano nuotr.

Ji daug metų spaudoje aprašinėjo karališkąją šeimą ir papasakojo apie vieną pokalbį su Diana Kensingtono rūmuose prieš liūdnai pagarsėjusį princesės interviu su Martinu Bashiru 1995 m. „Panoramos“ laidoje, rašo express.co.uk.

„Camillai tai iš tiesų buvo pati neįtikėčiausia kelionė, tačiau iš esmės tai paprasta dviejų žmonių, atsidūrusių labai sudėtingoje situacijoje, meilės istorija.

Dažnai galvoju apie tą dieną, kai sėdėjau su Diana jos svetainėje ir ji man pasakė, kad pripažįsta, jog Camilla visada buvo ir bus Charleso gyvenimo meilė.

Ji sakė supratusi, kad bet kokia santuoka, kurią Čarlzas būtų galėjęs turėti, nebūtų buvusi tokia stipri, kaip jo santykiai su Kamila", - sakė ekspertė.

Tuomet Velso princesė savo pagrindinę „varžovę“ apibūdino kaip „ištikimą, santūrią ir nusipelniusią tam tikro pripažinimo“.

„Manau, kad po tiek metų Dianos žodžiai pasirodė esą visiškai tikslūs“, - sakė korespondentas.

Ekrano nuotr.
Camilla Parker-Bowles / YouTube ekrano nuotr.

Būtent Camilla pasirodė esanti karaliui Charlesui parama ir palaikymas sunkiausiu jo gyvenimo laikotarpiu, kai jis gydosi nuo vėžio.

Platininio karaliavimo jubiliejaus metais Charleso motina karalienė Elžbieta II viešai išreiškė pageidavimą, kad po jos mirties ir sūnaus įžengimo į sostą Camillai būtų suteiktas karalienės konsortės titulas.

Šaltinis: tsn.ua

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder