3 Zodiako ženklai su pačiu žemiausiu libido

Astrologiniai niuansai, kuriuos žmonėms nulemia žvaigždės, atsispindi pačiose įvairiausiose gyvenimo sritys. Intymi sritis – ne išimtis. Kai kurie Zodiako ženklai pasižymi padidintu libido, o štai kitų rodikliai daug kuklesni.

 

Dvyniai

Žiūrint į Dvynius galima pagalvoti, kad jų poreikiai meilės reikaluose visada aukšti. Bet tikrovėje viskas kitaip. Nepaisant to, kad Dvyniai labai mėgsta flirtuoti ir gundyti, jų libido gana žemas. Jie nepasižymi ugningu temperamentu ir aistra, o taip pat ir jausmingumu.

Dvyniai neturi nieko prieš eksperimentus ir naujus pojūčius, bet visada išlieka kiek atitolę nuo proceso.

Partneriui dažnai susidaro nuomonė, kad Dvyniai visada susikoncentravę tik į save ir savo pojūčius, ignoruodami antrąją pusę. Būtent todėl jie nepriklauso prie geriausių meilužių kategorijos.

Ožiaragis

Kadangi Ožiaragiai visur labai mėgsta tvarką ir saiką, tas pat galioja ir intymiam gyvenimui.

Čia jiems taip pat patinka tvarkaraštis. Ožiaragių seksualinis potencialas ne itin aukštas, bet antrajai pusei vis tiek bus gera su šiuo ženklu. Ožiaragius sunku suprasti, nes jie slepia savo emocijas ir jausmus, jiems sunku atsiverti prieš artimus žmones.

Įgimtas šaltumas, metodiškumas ir neskubėjimas – tai pagrindiniai šio ženklo apibūdinimai. Iš jo neverta laukti užvedančių staigmenų ar galvą susukančių pojūčių, bet Ožiaragiai visada garantuoja kokybę, todėl intymus gyvenimas su jais bus malonus, nors ir ramus.

Vėžys

Patys emocingiausi ir jausmingiausi Zodiako atstovai nepasižymi aukštu libido, priešingai, jų rodikliai visai kuklūs. Reikalas tas, kad Vėžiams pirmoje vietoje visada yra emocinis prisirišimas prie partnerio, saugumo ir pasitikėjimo jausmas.

Vėžiai gali padovanoti partneriui jūrą švelnių emocijų, bet jie neturės karščio ir aistros.

Šiam ženklui labai svarbu visiškai atitikti savo antrosios pusės poreikius, girdėti pritarimą ir patikinimus, kokie jie nepakartojami. Jeigu mylimas žmogus juos supras, naktis su Vėžiu bus stebuklinga.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder