Jaučiai užsispyrę, o Skorpionai nepatiklūs: pagrindinės visų Zodiako ženklų ydos

(1)

Kiekvienas žmogus turi savų privalumų ir trūkumų, tačiau astrologai teigia, kad neigiami bruožai glaudžiai susiję su Zodiako ženklu ir yra nulemti žvaigždžių. 

Avinai yra tikri egoistai, kurie niekada neiškels svetimų norų aukščiau savųjų, net ir trumpam. Apie kompromisus su jais negali būti nė kalbos.

Jaučiai yra užsispyrę ir tiki, kad visada yra teisūs. Šis įgimtas nenoras keisti nuomonės, taip pat didelis ego reiškia, kad atsiprašymų iš jų nesulauksite.

Dvyniai iškraipo faktus savo naudai. Savo melą jie dažnai pateisina net patys sau ir mano, kad nedaro nieko blogo.

Vėžiai manipuliuoja kitų emocijomis vien tam, kad jaustųsi saugūs.

Liūtai amžinai trokšta dėmesio ir pagyrimų, tačiau nepaiso artimųjų nuomonės ir jausmų. Laimėjimas jiems svarbiau už viską.

Mergelės vyrai yra perfekcionistai, kurie pakerta kitų pasitikėjimą savimi. Jie visur mato tik trūkumus ir skaudina net savo artimuosius.

Svarstyklės nuteikia žmones vienus prieš kitus, užuot tiesiogiai susidūrusios su problemomis ir nesusipratimais. Jie mieliau manipuliuoja konfliktais tarp draugų ir artimųjų.

Skorpionai turi didelių pasitikėjimo problemų. Jie visada numato blogiausius scenarijus, įskaitant išdavystę.

Šauliai visada konkuruos su artimiausiais žmonėmis. Jiems pirmoji vieta bet kurioje gyvenimo srityje yra svarbesnė už santykius.

Ožiaragiai be paliovos kops karjeros laiptais, lengvai atmesdami draugystes, kai tik jos nebebus „naudingos". Vienintelis dalykas, kurio jie nori, yra valdžia.

Vandeniai gana šalti, jie nejaučia simpatijos žmonėms, kuriuos palieka po savęs. Šio ženklo atstovai nuolat galvoja apie ateitį.

Žuvys yra pernelyg pasiaukojančios ir dažnai renkasi kankinio vaidmenį. Jie prisiima emocinę naštą, gerokai pranokstančią būtinybę, tik vėliau piktinasi ir nuolat primena apie pasiaukojimą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder