Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Karminis horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Karminis horoskopas pateikia svarbią informaciją, kokios gyvenimo užduotys, išbandymai ir likimo dovanos skirti kiekvienam Zodiako ženklui.

AVINAS

(03 21–04 20)

Praėjusiame gyvenime šio Zodiako ženklo atstovai buvo likimo parankiniai ir aplinkinių numylėtiniai. Ši karma tebėra svarbi ir dabartiniu metu.

Todėl Avinas turėtų palaikyti savo artimuosius, suteikti jiems motyvacijos ir įkvėpimo. Jeigu jis nesirūpins ir nepadės artimiesiems, bus nelaimingas.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Praeities įsikūnijimai nebuvo lengvi. Jautis buvo priešų ir kritikų persekiojamas. Tačiau šiame gyvenime viskas yra atvirkščiai. Ieškokite palaikymo žmonėse, klauskite patarimų, nes pagrindinė karminė užduotis – įgyti dėkingumo įgūdžių.

Turite nuoširdžiai dėkoti už viską, kas daroma už jus, ir stengtis atsilyginti. Tačiau nesijaudinkite dėl sėkmės – tai nėra pagrindinis dalykas jūsų gyvenime.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Karma siekia, kad šio Zodiako ženklo atstovai taptų pastovesni. Jie neturėtų šokinėti nuo vieno dalyko ar žmogaus prie kito. Be to,

Dvyniai gali pasirinkti savo kelią patys, neraginami iš viršaus. Prisiimkite atsakomybę, patys priimkite sprendimus ir būsite laimingi šiame gyvenime, jei viską darysite teisingai.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šio Zodiako ženklo atstovai pernelyg susitelkę į meilę ir šeimą. Taip yra dėl jų nesėkmių meilės reikaluose praeitame gyvenime. Tačiau nesutelkite viso dėmesio tik į šeimą.

Vėžys turi tapti emocine atrama artimiesiems ir draugams – tai pagrindinė jo užduotis. Neverskite žmonių pateisinti jūsų lūkesčių ir atleisti jums už jūsų klaidas.

Tolerancija bei atlaidumas kitiems ir sau yra svarbiausias dalykas siekiant sėkmės asmeniniame gyvenime.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Dabartinė reinkarnacija reikalauja, kad Liūtas išmoktų priimti žmonių kritiką ir su ja dirbti. Perdėta arogancija gadina jo karmą ir atstumia artimuosius, todėl reikia stengtis tapti kuklesniam ir santūresniam.

Ankstesniame gyvenime Liūtas buvo blogas žmogus. Todėl šiame įsikūnijame jam teks dažnai susidurti su piktadariais ir stengtis su jais bendrauti draugiškai.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės ženklo atstovai stipriai jaučia savo žinių apie fundamentalius dalykus trūkumą. Jiems trūksta atsakymų į giluminius klausimus.

Pavyzdžiui, kokia žmogaus misija, kokia jo prigimtis ir kas yra laimė.

Atsakymų į šiuos klausimus jiems reikia ieškoti šiame gyvenime. Norėdami tai padaryti, Mergelės ženklo atstovai turėtų išmokti meistriškai bendrauti su žmonėmis, įgyti patirties, išminties ir įžvelgti potekstes, analizuoti. Negalima į viską žiūrėti kaip į savaime suprantamą dalyką.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Socialinis ratas – pagrindinė Svarstyklių gyvenimo kryptis. Ir tai nenuostabu, nes jos ieško bendražygių iš praėjusių gyvenimų.

Tada joms nepavyko įgyvendinti kažko itin svarbaus ir dabar jos stengiasi atsigriebti, realizuoti tai, ko anksčiau nesugebėjo. Bet ne tik tai yra jų karminė užduotis. Svarstyklės turi išmokti stipriai mylėti šį gyvenimą ir save jame.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Vieno griežčiausių, ciniškiausių ir labiausiai užsispyrusių Zodiako ženklų karma yra „dėmėta“. Šios neigiamos savybės yra susijusios su tuo, kad Skorpiono praeitas gyvenimas buvo baigtas nelabai gerai.

Jis darė blogus dalykus, todėl šiame gyvenime turi už tai sumokėti. Jis turi suprasti, kad nedoras elgesys kenkia kitiems ir jam pačiam. Skorpionas turi tapti švelnesnis, geraširdiškesnis ir malonesnis.

Tada jo karma pasitaisys.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Gera žinia Šaulio ženklo atstovams. Ankstesniame gyvenime likimas jų nelepino, o dabar juos ėmėsi globoti. Tačiau jiems skirta ypatinga misija.

Šaulio ženklo atstovai turi pakeisti pasaulį į gerąją pusę, padėti žmonėms ir džiaugtis gyvenimu, kitaip jiems nesiseks.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragio ženklo atstovai turi seniausias sielas, jie perėjo daugiausia reinkarnacijų. Jie jau įgijo išminties ir patirties. Todėl šio Zodiako ženklo užduotis – perduoti žinias kitoms, jaunesnėms sieloms.

Kuo daugiau Ožiaragis turės mokinių, tuo geriau. Tačiau jis neturi pasiduoti godumui, kitaip karma bus sugadinta.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Nepaprastai guvus protas ir pasitikėjimas savimi – pagrindinės likimo dovanos Vandeniui. Jam reikia tinkamai išnaudoti visas galimybes.

Jo jauna siela vis dar tebėra nepatyrusi, todėl ji turėtų tyrinėti ją supantį pasaulį. Mokslas tam puikiai tinka. Būtent pasaulio pažinimas ir žinių kaupimas yra pagrindinės Vandenio karminės užduotys.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Ankstesni Žuvų gyvenimai buvo kupini kančios ir sielvarto. Todėl likimas šiame įsikūnijime joms gerokai palankesnis.

Šio Zodiako ženklo atstovai yra jautrūs, turi stiprią empatiją ir kupini užuojautos kitiems – čia slypi jų galia. Neslėpkite to nuo kitų. Šie gebėjimai turėtų būti naudojami siekiant padėti kitiems. Nuoširdi emocinė parama žmonėms yra pagrindinė karminė Žuvų užduotis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder