Kokie pusryčiai idealiai tinka kiekvienam Zodiako ženklui

Jūsų nuotaika, savijauta ir našumas per darbo dieną priklauso nuo to, ką valgėte pusryčiams. Tačiau daugelis ryte renkasi ne sveiką maistą, o tokį, kuris suteikia jiems didžiausią malonumą.

AVINAS

(03 21–04 20)

Energingam, aktyviam ir dinamiškam Avinui reikia kaloringų pusryčių, kad sukauptų energijos visai dienai ir produktyviai išspręstų visas užduotis.

Idealus variantas Avinui – amerikietiškų pusryčių stiliaus produktų rinkinys: virti ar kepti kiaušiniai, šoninė, keptos daržovės ir saldūs skrebučiai su kava.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Laisvai besimėgaujantis viskuo, kas patogu, Jautis ryte mielai lepinasi konditeriniais kepiniais.

Jis puikiai žino, kad nuo tokių pusryčių gresia antsvoris, tačiau nemano, kad reikia atsisakyti kruasano prie kavos puodelio, nes jam tai yra optimizmo ir žvalumo užtaisas visai dienai.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai savo dieną dažniausiai leidžia aktyviai, stengiasi skirti laiko ne tik svarbiems dalykams, bet ir bendravimui, todėl ryte mieliau papusryčiauja, kad nesijaustų alkani.

Paprastai tai yra plakta kiaušinienė, virtos dešrelės ir kai kurios daržovės. Iš gėrimų jie dažniausiai renkasi apelsinų sultis.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jautrūs ir emocionalūs Vėžio ženklo atstovai linkę įsikrauti pozityvumo ryte su neįprastais pusryčiais. Tai gali būti blynai su šokolado įdaru arba egzotiški vaisiai.

Gėrimų gali būti įvairių, tačiau Vėžys dažniausiai renkasi žaliąją arba vaisinę arbatą.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Narciziški Liūto ženklo atstovai, kurie visada siekia būti dėmesio centre, savo rytinius pusryčius laiko švento ritualo dalimi. Jie turi būti neįprasti, maistingi ir malonūs.

Tai gali būti avokado skrebučiai, pagardinti lazdyno riešutais ir žolelėmis, ar bet koks kitas egzotiškai atrodantis patiekalas. Liūtas neatsisakys deserto – vaivorykštės spalvų želės ar ledų.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Dalykiškos ir energingos Mergelės pagrindinis reikalavimas pusryčiams – kad juos būtų galima paruošti greitai ir paprastai. Kartu jie turėtų būti skanūs, maistingi ir pataisantys nuotaiką. Idealiu rytinio patiekalo variantu šio ženklo atstovai laiko vaisių salotų dubenėlį.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklių ženklo atstovai – neįtikėtini estetai. Jiems svarbu, kad pusryčiai atrodytų gražiai ir apetitiškai.

Vaisių, uogų ir riešutų patiekalas su jogurtu iš rytietiškos virtuvės yra kaip tik tai, ko jiems reikia. Jie taip pat pasimėgaus puodeliu geros stiprios kavos.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Paslaptingieji Skorpiono ženklo atstovai mėgsta stiprius, sodrius skonius. Dienos pradžioje jiems tikrai patiks kvapnus burito su mėsa, kiaušiniais ir daržovėmis.

Jie mielai išgers stiprios aukščiausios rūšies juodosios arbatos puodelį. Tačiau arbata turėtų būti be cukraus, kad nestelbtų skonio.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Laisvos dvasios ir energingi Šaulio ženklo atstovai dažnai visai nepusryčiauja. Ryte jie apsiriboja kavos puodeliu.

Bet jei rytas juos užklups kur nors kelyje, viešbutyje ar pėsčiųjų take, jie mielai papusryčiaus – pasimėgaus kokiomis nors spurgomis ar sumuštiniais, kurie tiks prie absoliučiai bet kokio gėrimo.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Garsūs darboholikai Ožiaragio ženklo žmonės, pasinėrę į savo vidinį pasaulį, dažnai nesirūpina, kas guli jų lėkštėje per rytinius pusryčius.

Tačiau kartais Ožiaragį aplanko noras pereiti prie sveiko gyvenimo būdo, o tada rytą jis gali pradėti nuo visaverčio ir sveiko maisto, pavyzdžiui, vaisių ir sulčių.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Laisvę mėgstantiems ir protingiems Vandenio ženklo žmonėms labai svarbu laikytis pačių nustatytų taisyklių.

Jei jis nuspręs, kad ryte naudingiausia valgyti dribsnius ir gerti žaliąją arbatą, tai kurį laiką jis griežtai to laikysis.

Bet tai netrukdys jam tam tikru momentu pakeisti savo nusistatymą ir pradėti valgyti sumuštinius.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Svajingos ir romantiškos Žuvys paprastai vadovaujasi savo nuotaika ir priklausomai nuo to gali keisti savo meniu. Vieną dieną jų pusryčiai apsiribos vienu virtu kiaušiniu ir stikline arbatos, o kitą dieną jos gali užsimanyti prancūziško skrebučio ar itališkos picos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder