Kokie Zodiako ženklai laikomi nuobodžiausiais ir nykiausiais

(1)

Kiekvienas žmogus yra individualus ir savo charakteriu skiriasi nuo artimųjų ir draugų. Astrologai sudarė pačių nuobodžiausių Zodiako ženklų reitingą.

6 vieta – SVARSTYKLĖS

Svarstyklės yra tas Zodiako ženklas, kurį sunku apibūdinti kaip nuobodų ar tiesiog linksmą. Jos žino apie pusiausvyrą, todėl visada stengiasi neperžengti ribų.

Nepaisant to, kad su jomis labai lengva ir paprasta bendrauti, pačios Svarstyklės bendravimą inicijuoja retai, todėl jos toli gražu nėra tinkamos vadintis „kompanijos siela“.

5 vieta – ŽUVYS

Žuvys – labai ramios ir tylios asmenybės, kurių kompanijoje beveik nesimato. Šio ženklo atstovai gali būti tikrai savimi tik su tais, kuriuos pažįsta labai seniai. Tačiau turėtumėte būti pasiruošę, kad net ir tokiu atveju bendravime Žuvys liks pasyvios.

4 vieta – MERGELĖ

Mergelės nuotaikos labai dažnai keičiasi, nes tai yra jautrus Zodiako ženklas. Jai nieko nereiškia atkeršyti savo skriaudikui.

Bendrauti su jas būna nelengva, nes ji lengvai įsižeidžia ir būna labai įtari. Mergelė pasitiki tik keliais žmonėmis. Tik būdami su artimais draugais šio Zodiako ženklo atstovai gali atsiverti ir net būti linksmi.

3 vieta – SKORPIONAS

Skorpionas įpratęs visada visais rūpintis ir duoti patarimus, net jei žmogus to visai neprašo. Toks įkyrus elgesys patinka ne visiems, todėl daugelis šio Zodiako ženklo atstovus laiko nuobodžiais ir neįdomiais. Tačiau kad ir kaip ten būtų, Skorpionas nesiskundžia draugų trūkumu.

2 vieta – LIŪTAS

Tikrai, kas galėjo pagalvoti, kad ryškieji Liūto ženklo atstovai atsidurs antroje šio nuobodžiausių Zodiako ženklų reitingo vietoje. Nepaisant to, kad jie moka ir mėgsta linksmintis, jie turi vieną didelį trūkumą, kurio patys nepastebi. Tai yra įprotis nuolat girtis savo pasiekimais ir kartoti tas pačias istorijas po kelis kartus.

1 vieta – OŽIARAGIS

Ožiaragio ženklo atstovai nėra įpratę daug linksmintis ir pramogauti. Jie mėgsta būti vieni arba tik patikimų, artimų žmonių kompanijoje.

Be to, šio ženklo atstovai beveik niekada nieko nepasakoja apie save, todėl jie laikomi nuobodžiais ir visai neįdomiais.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder