tatuiruotės

Kokiems Zodiako ženklams astrologai nepataria darytis tatuiruočių?

Šiuolaikiniame pasaulyje tatuiruotės jau nebereiškia vien tik priklausomybės nusikaltėlių sluoksniui, o tapo saviraiškos ir išskirtinumo dalimi. Tačiau, anot astrologų, kai kurie Zodiako ženklai turėtų būti atsargūs ir atsisakyti tatuiruočių ant savo kūno, nes dėl to galimos neigiamos pasekmės.
 

Zodiako ženklai, kuriems astrologai nepataria pasiduoti tatuiruočių madai

AVINAS

(03 21–04 20)

Žmonės, gimę po Avino ženklu, pasižymi aistringu ir impulsyviu charakteriu. Jie linkę greitai reaguoti į dirgiklius, o kartais net šiek tiek išpūsti nedidelius konfliktus.

Būtent dėl ​​šios priežasties astrologai nepataria Avinui rinktis tatuiruočių, ypač su raudonais ir oranžiniais atspalviais. Šios spalvos gali tik sustiprinti jų nuotaikų nepastovumą ir agresyvumą.

Be to, tatuiruotės kaukolės pavidalu ar mirties vaizdai gali neigiamai paveikti Aviną. Jie atsineša tamsią ir anapusinę energiją, kuri gali nukreipti Aviną nuo jų tikslų ir sukelti rimtų neigiamų pasekmių.

Simboliai, susiję su judėjimo priemonėmis, pavyzdžiui, traukinių ir lėktuvų vaizdai, taip pat nerekomenduojami, nes jie gali suklaidinti Aviną ir nukreipti nuo jo vystymosi kelio.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklių ženklo atstovai priklauso Oro stichijai, todėl jie yra draugiški ir bendraujantys žmonės.

Tačiau astrologai perspėja, jog tatuiruotė gali sutrikdyti natūralią šio ženklo pusiausvyrą.

Visų pirma, peilių, strėlių, ginklų, akmenų ir kalnų vaizdai gali susilpninti jų energiją ir sulėtinti sprendimų priėmimo procesus, o vyresniame amžiuje nulemti atminties prardimą..

Tatuiruotės su laukinių gyvūnų atvaizdais Svarstyklėms taip pat nerekomenduojamos, nes gali sukelti agresyvų elgesį ir konfliktus, o tai prieštarauja šio ženklo prigimčiai.

Svarstyklės dažniausiai siekia harmonijos ir ramybės, o įvaizdžiai, sukeliantys agresiją, gali iškreipti jų vidinę pusiausvyrą.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys pasižymi giliu jautrumu ir intuicija. Tatuiruotės ant tam tikrų kūno dalių, pavyzdžiui, kaklo, šonkaulių, krūtinės ir šlaunų, gali sukelti disbalansą ir atimti iš Žuvų energiją.

Jos net nesupras priežasties, kodėl tapo apatiškos, prarado gyvenimo džiaugsmą ir nuolat jaučiasi pavargusios, nepatenkintos.

Tatuiruotės, kuriose vaizduojamos pynės, tinklai, virvės, aštrūs inkarai, gali sukelti neigiamų emocijų ir net fizinių negalavimų, pavyzdžiui, galvos skausmą ar diskomfortą.

Taip pat astrologai pataria Žuvims nesidaryti tatuiruočių slogios nuotaikos laikotarpiais ar po sudaužytos širdies traumos. Tai gali padidinti jų jautrumą ir trukdyti adaptacijos procesui.

Žuvims geriausia rinktis motyvus, kurie prisidės prie jų vidinės pusiausvyros ir harmonijos. O dar geriau visai atsisakyti tatuiruočių.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder