Kuri spalva padės pritraukti pinigų pagal Zodiako ženklą?

Zodiako ženklai skiriasi vieni nuo kitų pagal savo charakterį, poreikius, troškimus ir gyvenimo siekius. Todėl ir spalvos, kurios neša sėkmę ir pinigus, kiekvienam Zodiako ženklui yra skirtingos.

Į šią informaciją svarbu atsižvelgti renkantis aprangą, aksesuarus ar savo artimiausios aplinkos interjero detales.

AVINAS

(03 21–04 20)

Finansų klausimais Avinas elgiasi santūriai ir apdairiai. Jis nerizikuos pinigais beprasmiškai. Štai kodėl jo sėkmės spalva yra juoda, ruda arba pilka.

Jei jūsų įvaizdyje vyrauja tokia gama, jūsų laukia finansinė ir karjeros sėkmė.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Solidžiam ir žemiškam Jaučiui tinka bordo spalva. Pirma, tai asocijuojasi su prabanga, antra, pritraukia pinigus į namus. Šią spalvą būtina įtraukti į savo interjerą.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šviesus Dvynių ženklas labai susijęs su gamta. Todėl šių žmonių aprangoje turi būti bent pora žalių daiktų. Taip pat sėkmę trauktų smaragdo spalvos pakabukas.

Žalia spalva suteiks teigiamų emocijų, įkvėpimo, dėl to šis ženklas taps sėkmingesnis bet kurioje srityje, taip pat ir versle.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiui taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į žalią spalvą. Tačiau jam sėkmę pritrauks tik tam tikri atspalviai – tamsiai žalia ar samaninė. Įsitikinkite, kad šios spalvos švarką verta vilkėti einant į darbo pokalbį, į dalykinį susitikimą ar į svarbias derybas.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtui imponuoja sodri žaluma, kurią galima rasti pavasarį, kai sužaliavusios augmenijos spalva būna sultinga ir ryški. Toks atspalvis yra Liūto pinigų magnetas, tačiau atminkite, kad aksesuarai turi būti pastebimi savo dydžiu ir forma.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Konservatyviai Mergelei trūksta įžūlumo gauti tai, ko nori. Geltona spalva suteiks jai drąsos ir ryžto, padės patirti naujų emocijų. Ji įneš į jūsų aurą trūkstamus elementus, kurie pritrauks finansinius srautus.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Švelnios Svarstyklės galės pasiekti sėkmę, jei jas dažniau puoš oranžinė spalva. Jums idealiai tiks tokio atspalvio brangakmeniai: safyras, gintaras, topazas – apžiūrėkite juos atidžiau, kad rastumėte savo asmeninį talismaną.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šio Zodiako ženklo pinigų jauko spalva yra violetinė. Ji padės jums padidinti pajamas ir visiškai atverti savo kūrybinį potencialą.

Violetinė paaštrina Skorpiono intuiciją, kad jis galėtų nesunkiai įžvelgti palankias galimybes.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šiam ženklui, kuriam didelę reikšmę turi draugai, šimtaprocentinis sėkmės garantas bus auksinė spalva.

Savo arsenale turėtumėte turėti kuo daugiau auksinių papuošalų ar bent jau paauksuotų aksesuarų. Šio metalo spalva ir energija bus jūsų asmeninis raktas į sėkmę.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui labiausiai reikia baltos spalvos. Ji padeda išvalyti neigiamą energiją ir paruošia pagrindą tinkamai atmosferai sukurti. Balti marškiniai ar palaidinės šio ženklo atstovams padeda sėkmingai dirbti.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šiam kūrybingam Zodiako ženklui labiausiai tinka mėlyna spalva. Tai intelektualių, nestandartinio, drąsaus mąstymo žmonių spalva. Ji padės jums daug produktyviau generuoti naujas idėjas.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Romantiškos ir svajingos Žuvys gali drąsiai dėvėti rožinės spalvos drabužius ir aksesuarus, kad pritrauktų prie savęs sėkmę ir pinigų srautus.

Ši spalva pabrėžia Žuvų švelnumą bei toleranciją, padeda tapti kūrybiškesnėms ir energingesnėms bei atveria galimybes gauti naudos ir pelno net iš tokių dalykų, kur kiti net neįtartų, kad taip įmanoma.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder