Neturintys takto jausmo: 3 įžūliausi Zodiako ženklai

Atvirumas ir nuoširdumas santykiuose laikomi teigiamomis savybėmis. Kita vertus, kai kuriems sunku suprasti, kur yra riba tarp sąžiningumo ir įprasto nemandagumo. Iš šių trijų Zodiako ženklų atstovų jūs negalite tikėtis saldaus melo ir tolerancijos.
 

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Trečioje netaktiškiausių Zodiako ženklų reitingo vietoje atsidūrė Vėžys. Šio ženklo atstovai garsėja spontaniškumu, taip pat tuo, kad jie ilgiau už kitus išlieka vaikais.

Žinant jiems būdingus bruožus, nesunku suprasti, kodėl Vėžys patenka į mūsų įžūliausių ir netaktiškiausių Zodiako ženklų trejetuką.

Reikia pripažinti, kad šio ženklo atstovai nėra tokie arogantiški, kiek netaktiški.

Tačiau juos galima ir pateisinti, nes visi jų juokeliai ir replikos paprastai būna ne iš blogos valios, o tiesiog dėl to, kad jie yra nepataisomi vaikai, kurie dažnai nesusimąsto prieš ką nors pasakydami.

Supratimas, kad net ir pačią nepatogiausią tiesą galima pateikti švelniau, o gal tiesiog nutylėti, Vėžiui ateina tik brandžiame amžiuje.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Antrą vietą mūsų arogantiškų ir netaktiškų Zodiako ženklų sąraše užima Šaulys.

Jie žinomi kaip atviri, tačiau ne visada supranta, kad nedera per daug nevaržomai laidyti kandžių pastabų.

Ypač turint omenyje tai, kad jie linkę pirma prabilti, o tik paskui galvoti apie savo pasakymų pasekmes.

Reikia pabrėžti, kad Šaulys niekada nesiekia piktų kėslų ir nesistengia sąmoningai ką nors įžeisti, tiesiog jam taip nutinka.

Jei jums reikia objektyvaus patarimo ir esate pasirengę išgirsti tiesą bet kokia, net grubiausia forma, drąsiai kreipkitės į Šaulį.

Jei norite klausytis jums skirtų pagyrimų, tada, priešingai, klauskite patarimo kitų žmonių, bet tik ne Šaulio.

AVINAS

(03 21–04 20)

Kas užėmė pirmąją vietą mūsų arogantiškų ir netaktiškų Zodiako ženklų sąraše? Tai – Avinas, kuriam sąžiningumas, kaip sakoma, „įaugęs į kraują“. Žmonės, gimę po šiuo žvaigždynu, negali iš prigimties meluoti.

Todėl nereikėtų stebėtis, kad atsakydami į kiekvieną, kartais net ir nepatogiausią klausimą, jie iškloja visą tiesą be jokių pagražinimų ar sušvelninimų.

Tikriausia jau girdėjote iš Avimo, kad nauja suknelė jus storina ar sulaukėte kritikos bangos dėl nereikšmingo nusižengimo? Sveikiname! Jūs tiesiog susidūrėte su Avinu.

Patys šio Zodiako ženklo atstovai įpratę teisintis tuo, kad pasaulis jiems skirstomas į juodą ir baltą, į tiesą ir melą. Ir kaip mes prisimename, sąžiningumas yra Avino kraujyje, todėl nereikia tikėtis saldaus melo iš šio ženklo draugų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder