Trys Zodiako ženklai, pasižymintys ekstrasensiniais gebėjimais

Kai kurie Zodiako ženklai, pasak astrologų, gali pasigirti pavydėtina intuicija, o kiti Zodiako atstovai netgi laikomi aiškiaregiais. Tokie žmonės savaip jaučia, kas vyksta aplink juos. Pasak astrologų, yra trys Zodiako ženklai, pasižymintys stipriais ekstrasensiniais gebėjimais, praneša „New York Post".

Dvyniai 

Šį ženklą valdo Merkurijus, bendravimo planeta. Dvyniai visada pasirengę pasidalyti gandais ir išgirsti paslapčių iš nepažįstamųjų, vaiduoklių, ateivių jėgų ar bet ko kito. Jų genialus protas visada dirba, net kai jie miega, todėl jie gali sapnuoti ryškius ir (arba) pranašiškus sapnus.

Dvyniai nekreipia dėmesio į tai, kad į juos bus žiūrima kaip į bepročius, todėl jie begėdiškai pasakoja apie savo paranormalius potyrius ir ezoterinius įsitikinimus. Skaitykite šios dienos horoskopą Dvyniams.

Skorpionas

Seksas, mirtis, paslaptys, šnipinėjimas, įtarumas, neramios dvasios ir dar daugiau: visos šios temos tankiai skleidžiasi Skorpiono gyvenime.

Skorpionai įsitikinę, kad visatos matricą jie skaito taip pat lengvai, kaip kiti stebi gatvių ženklus.

Jie taip pat linkę į aiškiaregystę, nes labiau domisi mirtimi ir paranormaliais reiškiniais, o ne juos gąsdina.

Verta pripažinti, kad Skorpionai turi puikią nuojautą ir moka atpažinti apgaulę bei klastotes, todėl šis ženklas - visų apgavikų grėsmė. Peržiūrėkite šios dienos horoskopą Skorpionui.

Žuvys

Valdo Neptūnas, vibracijų ir vizijų, iliuzijų, iliuzijų ir misticizmo planeta.

Žuvys ypač imlios įvairioms energetinėms temoms; jas „veda" ašaringi nepažįstamųjų pasakojimai ir prisipažinimai.

Jos taip linkusios į dvasių įsikišimą ir paranormalius reiškinius, kad daugelis iš jų stengiasi išvengti savo perregimumo per miegą, medžiagas ir kitas pakitusias būsenas. Raskite Žuvų horoskopą šiai dienai svetainėje.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder