Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
išvis sunku per mokyklą gaut praktikos vietą, keli studentai gauną vietas ir tie patys kur trinasi prie karjeros centro. visi kiti išsiunčiami į DFDS ..
GG, 2021-04-29 11:57
Tegul morexodke parodo statistika,kiek procentu specialistu lieka dirbti Lietuvoje. Jau senai zinoma kad uz valstybes lesas ruosiame darbo jega uzseniu laivinams,nes laivu su Lietuvos vieliava ne per gausa. O kad pritraukti busimus specialistus studijoms,reikia atsizvelgti i tai,kad jurininkai neitraukti i jokia pensiju reforma ar aplomai i pensiju kaupima.Sodros puslapije pabandikyte rasti informacija,kaip jurininkas gali pilnavertiskai dalyvauti pensijos kaupyme. Uzsidirbtus pinigus pravalgo ,kas protingesnis,priperka nekilnuojamo turto ir pan. Jauna karta domisi ne tik busimu uzdarbiu,bet ir socialinemis garantijomis,kaip ne butu keista. Problema reikalauja kompleksinio sprendimo,o ne istraukto is konteksto.
Kapitonas, 2021-04-18 18:55
Su praktika tai ir as pamenu sunku buvo,emiau akademines,kad susirasti praktika, nes mokykla niekuom negalejo padeti
Ch.off, 2021-04-17 14:39
Direktoriaus teigimu, tiesiog mokykla turi labai gerus partnerius tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Melagis! Kai atėjo laikas praktikai tai nieko ne galį padėti, sukites patis. Taip jau viskas ir gerai net pikina.
Anonimas, 2021-04-17 02:27
Ar negalima rast lėšų Jūrų technikos fakultetui renovuoti? Pastatas atrodo toks nušiuręs, ano laimečio. Miesto centras, o vaizdelis nekoks.
šiaip, 2021-04-16 10:06

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.