Išrinktas naujasis Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos prezidentas

Jūrų krovos kompanijų asociacijai toliau vadovaus Vaidotas Šileika

(1)

Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos (LJKKA) prezidentu perrinktas Vaidotas Šileika, trečiadienį pranešė organizacija.

V. Šileika sako, kad uosto kompanijoms aktualių klausimų sprendimas ir palankios sąlygos jų veiklai bus vienas jo prioritetų. 

„Sieksime, kad jūrinis verslas turėtų geresnes sąlygas aktyviai dalyvauti teisėkūroje, kad formuojant valstybės transporto ir tranzito politikos tikslus būtų atsižvelgiama į mūsų nuomonę bei siūlymus. Tikiuosi ir tolesnio visų asociacijos narių aktyvumo, nes mūsų veiklos sėkmė ir perspektyvos priklauso nuo visų narių“, – pranešime teigė V. Šileika, kuris yra Klaipėdos konteinerių terminalo generalinis direktorius.

V. Šileika asociacijai vadovauja nuo 2021 metų, LJKKA prezidentu jis taip pat buvo 2013–2017 metais.

LJKKA viceprezidentais išrinkti Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos „Bega“ generalinis direktorius Laimonas Rimkus ir koncernui „Achemos grupė“ priklausančio Centrinio Klaipėdos terminalo vadovas Karolis Grigalauskas.

1999 metais įkurta asociacija šiuo metu vienija dvylika Klaipėdos uoste veikiančių krovos įmonių, taip pat Klaipėdos universitetą, Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą bei Klaipėdos laivybos tyrimų centrą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder