Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Manyčiau, pasaulio pabaiga? Didesnio šlamšto sugalvoti negalėjo? Suprantama, kad "mokslininkai" ieško pinigų savo idėjų įgyvendinimui, bent jau ne tokiu būdu? Nuokrypis - deviacija, o kodėl ne deklinacija ar dar kai kas nukrypsta? Pas mus vis mėginama pritempti Lietuvą prie jūrinės valstybės? Gaila, bet taip nėra net pasaulyje, viso pasaulio jūriniai žodynai susipynę savo istorinėje eigoje su olandais, portugalais, ispanais, anglais ir t.t. , bet ne, mes eisim savo keliu ir įrodysime, kad mes esame didi jūrinė tauta??? Čia panašiai kaip apie mūsų tautos šaknų paiešką rašo knygoje "Mūsų praeities beieškant".
Algimantas Požela, 2021-12-03 14:27
Parašyta duomenyne: "plaukti pagal dienovidžius ir paraleles". Tai jei "dienovidžiai", tai kartu "lygiagretės", o jei "paralelės" tai kartu "meridianai". Kas čia per jovalas? Ką ir kaip naudoti lietuviui ir nebeaišku. Citata iš straipsnio: "vartosenoje plinta raištuoti šalia švartuoti, švartavimo stulpelis šalia knechtas." Tai gal "Raištavimo stulpelis"?
Nuostebis, 2021-12-02 14:12
O kur nuoroda, ar tai slaptas duomenynas?
knechtas, joks ne stulpelis, 2021-11-30 22:48

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.