Anglijoje girtas lietuvis draugei išmušė dantis ir už tai gavo 15 mėnesių kalėjimo

(1)

Anglijos lietuvių pora taip aktyviai aiškinosi asmeninius santykius, kad vyras atsidūrė teisme, o moteris – ligoninėje.

Neblaivus 44-erių Giedrius Navikas vakarėlyje taure prakirto mylimosios lūpą ir išmušė dantis. Už tokį nusikaltimą tautietis nelaisvėje praleis 15 mėnesių.

Vakarų Hale gyvenantis G. Navikas teismo sprendimu net ir išėjęs į laisvę nebegalės susitikinėti su ta moterimi – jam prie jos uždrausta artintis penkerius metus.

Halo karūnos teisme paaiškėjo, kad tai ne pirmas kartas, kai lietuvis stoja prieš teismą. 2013-aisiais G. Navikas buvo teisiamas už vaikų nepriežiūrą esant neblaiviam. Tuomet nelaisvėje jis praleido dešimt mėnesių.

„Jūsų gyvenimo istorijoje jau susikaupė ganėtinai nemalonus sąrašas veiksmų, kai neblaivus puolate nekaltus žmones“, - pridurta teisme.

Nelaimės vakarą pora dalyvavo vakarėlyje, kur lietuvio partnerė, kurios asmeniniai duomenys nėra viešinami, gėrė šampaną. G. Navikas su tokia didele jėga trenkė į taurės apačią, kad ši sudužo ir prakirto lūpą bei išmušė dantis.

„Vakarėlyje neapsieita be gausybės alkoholio. Daugiausiai buvo vartojama degtinė ir šampanas. G. Navikas su partnere jau planavo eiti namo, kai atsisveikinant dar buvo išgeriama paskutinė taurė šampano.

Aukai ją keliant prie lūpų, itin neblaivus kaltinamasis su didele jėga smogė į taurę ir moters veidą. Akimirksniu jai iškrito vienas dantis, stipriai prakirsta lūpa. Vėliau paaiškėjo, kad stipriai pažeistas ir dar vienas priekinis dantis.

Kaltinamasis net neatsiminė savo veiksmų ir jam pateiktus kaltinimus neigė. Deja, po sužalojimų moteriai tapo sunku kramtyti, atsikąsti maistą, trikdė estetinė išvaizda“, - kalbėjo prokuroro padėjėjas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder