Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba praneša, kad birželio 23-ąją 3 val. 44 min. gautas pranešimas, kad Taikos prospekte dega butas, daug dūmų.
Atvykus ugniagesiams, daugiabutis buvo uždūmintas, 1 aukšte degė valytojos sandėliukas. Kaip nurodė ugniagesiai gelbėtojai, gaisras užgesintas, teigiamo slėgio ventiliatoriumi išvėdintos uždūmintos patalpos. Padedant policijos pareigūnams evakuota apie 30 žmonių.
Pasak PAGD Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, sudegė sandėliuke buvusių švarinimo priemonių degios detalės, aprūko patalpa, išsilydė elektros laidai. Tolesnius tvarkymo darbus atliks namo ūkį administruojanti įmonė.
Rašyti komentarą