Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
3 + 9 =
Išspresk šią lengvą užduotį ir įvesk rezultatą. Pvz.: 1+3, įvesk 4.
Pirk prekę lietuvišką .....
Arvydas L, 2021-04-07 08:35
Jo, Suvalkijoje gyvena ir ne vienas Jėzus Kristus. Tas žydas vandenį mokėjo tik vynu paversti ir mažesniu kiekiu, o mūsų vairuotojai tai daro jau 14 metų ir niekas jiems bažnyčių nestato. Blogai, laikas atsirasti naujam tikėjimui......
jo, 2021-04-06 07:47
Sveiki, dāmas un kungi, vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība? Es esmu Sjūzena Bensone. Es esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants. Vai jums ir nepieciešams biznesa aizdevums, personīgais aizdevums, hipotēkas aizdevums vai aizdevums, lai pabeigtu projektu? ja atbilde ir apstiprinoša, iesaku sazināties ar manu firmu. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumu pakalpojumus, ieskaitot ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet mums pa e-pastu: ([email protected]) vai nosūtiet man ziņojumu tieši vietnē WhatsApp pa tālruni: +447903159998 un uzreiz saņemiet atbildi. Mēs esam visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums, un mēs esam apņēmušies palīdzēt jums sasniegt visus jūsu vēlmes. Mēs specializējamies strukturētu finanšu risinājumu sniegšanā privātpersonām un uzņēmumiem visefektīvākajā un ātrākajā veidā.
Susan Benson, 2021-04-05 18:05
norejau darbintis pienovežio vairuotuju. sako pirma reikia apsimokinti, gerai taj mokymas buvo toks, kaip pavogti piena nuo ukininku. nesutikau vogti taj buvau nereikalingas.
juozas, 2021-04-05 15:38
nera ko kalbeti nei apie sazine nei apie padoruma nei apie......visi viska vagia ,kas tik kur prieeina ir kas tik kur ka ismasto ....tai didziule visos Tautos probelema ,nes zuvis gendanuo galvos ,mazesneji pasiziureje ir pasimoke kokias machinacijas daro politikai ir valdininkai ir matomai nenori ir negali atsilikti tose srytyse ir lenktyniaujama tik mastai machinaciju skiriasi ir grobio kiekis bei kaina ..... Bet ka daryti tiems kas negali moraliskai del sazines ir mentaliteto vogti ? ar kita kategorija kuri neturi ka vogti ir neprieina prie nieko .....ka tie turi daryti ziureti ir ausis glaudyti kaip kiti vagia ?
Taigi , 2021-04-05 11:49
Sena ,komunizmo laikų tradicija - vogti. Tai darė kolūkiečiai, nešdami po bidonėlį į surinkimo punktą . iš kiekvieno bidonėlio buvo paimama pavyzdys , ir tikrinamas riebumas. Tas , kuris buvo gudresnis , sutaręs su priėmėju atnešdavo vandens. Vogimo mechanizmas aiškus ,bet kas nukentėję? Kolūkiniu laikotarpiu aišku - vagis ,komplekte su supirkėju, apvogdavo kitus statytojus , nes pristačius į pieninę , būdavo sudaromas bendras pieno riebumo rezultatas , ir remiantis supirkėjo pateiktais dokumentais, išdalinamas visiems. Kolūkiečiai murmėjo, bet kentėjo,jų šeimose augo prisitaikėliška vagių karta. Šiuom atveju irgi . Apvagiami vargšai ūkininkai, kuriems už geresnius rezultatus , būtų daugiau mokama už pieną.Pieno kombinatas sumokėtų daugiau mokesčių, kurie atitektų valstybės biudžetui,ar kitam naudingui darbui. O vanduo ,atrodo , pateko tokių straipsnių rašytojams į tuščias galvas, ir rašydami jie nieko nemąsto.
Jonas Lietuvis , 2021-04-05 10:17

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.