Pareigūnams pats pranešė apie savo gaminamą naminę

Pakruojiškis policijai pats pranešė namuose gaminantis naminukę, antradienį informavo Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Pernai gruodžio 29-ąją sulaukę pakruojiškio skambučio, kad jis gamina naminę degtinę, pareigūnai pagalvojo, kad tai triukas.

Nuvykę nurodytu adresu komisariato atstovai buvo nustebinti, nes iš tiesų aptiko „naminukės“ gamybos procesą. Vasaros virtuvėje jie rado visą tam skirtą įrangą – apie 50 litrų metalinę statinę su raugalu, 3 metrų guminę žarną, metalinę vonią su varine spirale.

Pareigūnus pasitikęs vyras buvo neblaivus (2.23 prom.) ir ragavo savo gaminamą produkciją iš moliūgų. Netrukus vyras parodė ir slaptavietę, įrengtą tvarte, iš kurios ištraukė du 5 litrų talpos plastikinius indus su skysčiu.

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų gaminimo ir laikymo. 

Šiaulių policijos komisariato duomenimis, vyras yra ne kartą teistas už įvairius nusikaltimus, tarp kurių ir už neteisėtą disponavimą šaunamuoju ginklu bei žiaurų elgesį su gyvūnais.

Šiaulių pareigūnams 49-erių Pakruojo gyventojas yra puikiai žinomas, teigiama pranešime.

Būdamas neblaivus jis ne kartą susisiekė su pareigūnais ir pranešdavo išgalvotus įvykius apie savadarbius sprogmenis, ketinimus nušauti prezidentą, brakonieriavimą ir kitus galimai padarytus nusikaltimus, kurie nepasitvirtino. Už pareigūnų trikdymą vyras ne kartą baustas baudomis.

Praėjusiais metais Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai tikrinti rezonansinio pobūdžio informacijos vyko 14 kartų. Tačiau, nuvykę pas pakruojiškį, pareigūnai nei ginklų, nei sprogmenų, nei sumedžiotų gyvūnų nerasdavo.

Dažniausiai kvietėjas būdavo neblaivus. Iškvietimus dažnai  paaiškindavo nuoboduliu ir noru pasikalbėti su pareigūnais arba siekiu kontroliuoti pareigūnus, kaip greit jie reaguoja į iškvietimus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder