Vyras sužalojęs pardavėją iš kasos aparato pasisavino pinigus

Šviesios vasaros naktys netrukdo: įvykdyta dar viena žaibiška vagystė

Ilgai laukti nereikėjo. Vos po kelių parų uostamiestyje vėl pasidarbavo labai greiti vagys.

Taip vadinama žaibiška vagystė Klaipėdoje įvykdyta šio antradienio (birželio 23 d.) naktį.

Po vidurnakčio pareigūnai iškviesti į miesto pietinėje dalyje esančią Vingio gatvę.

Apie 00.49 val. pastebėta, kad įsibrauta į joje įsikūrusią maitinimo įstaigą.

Nusikaltėliai į jos vidų pateko išdaužę durų stiklą.

Įbėgę į patalpas, ilgai neužtruko - pirminiais duomenimis, pavogtas tik kasos aparato stalčius.

Kiek jame buvo palikta pinigų ir bendra padaryta žala yra nustatinėjama.

Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės - svetimo turto pagrobimo įsibrovus į patalpą.

Šį mėnesį tai ne pirma žaibiška vagystė uostamiestyje.

"Vakarų ekspresas" rašė, kad birželio 19-osios naktį įsibrauta į Klaipėdos centrinėje dalyje esančioje Birutės gatvėje įsikūrusią parduotuvę.

Išdaužus vitrinos stiklą, pavogti mobiliojo ryšio telefonai ir kasos aparatas, kuriame buvo apie 100 eurų.

Gegužės 4-osios naktį uostamiesčio centre esančioje H. Manto gatvėje žaibiškai apvogta parduotuvė, kurioje pardavinėjami mobilieji telefonai, įvairi komunikacinė ir ryšio įranga.

Pasak policijos, į jos vidų patekta sugadinus vitrinų stiklus.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder