Šviesios vasaros naktys netrukdo: įvykdyta dar viena žaibiška vagystė
Taip vadinama žaibiška vagystė Klaipėdoje įvykdyta šio antradienio (birželio 23 d.) naktį.
Po vidurnakčio pareigūnai iškviesti į miesto pietinėje dalyje esančią Vingio gatvę.
Apie 00.49 val. pastebėta, kad įsibrauta į joje įsikūrusią maitinimo įstaigą.
Nusikaltėliai į jos vidų pateko išdaužę durų stiklą.
Įbėgę į patalpas, ilgai neužtruko - pirminiais duomenimis, pavogtas tik kasos aparato stalčius.
Kiek jame buvo palikta pinigų ir bendra padaryta žala yra nustatinėjama.
Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės - svetimo turto pagrobimo įsibrovus į patalpą.
Šį mėnesį tai ne pirma žaibiška vagystė uostamiestyje.
"Vakarų ekspresas" rašė, kad birželio 19-osios naktį įsibrauta į Klaipėdos centrinėje dalyje esančioje Birutės gatvėje įsikūrusią parduotuvę.
Išdaužus vitrinos stiklą, pavogti mobiliojo ryšio telefonai ir kasos aparatas, kuriame buvo apie 100 eurų.
Gegužės 4-osios naktį uostamiesčio centre esančioje H. Manto gatvėje žaibiškai apvogta parduotuvė, kurioje pardavinėjami mobilieji telefonai, įvairi komunikacinė ir ryšio įranga.
Pasak policijos, į jos vidų patekta sugadinus vitrinų stiklus.
Rašyti komentarą