Vamzdis.
Vamzdis „prarijo" mažylę (2)

Ant kojų pakelti pajūrio ugniagesiai skubėjo gelbėti į inžinerinių tinklų vamzdį įkritusią mažametę. Nelaimė baigėsi laimingai, mergaitė atsipirko tik didžiuliu išgąsčiu.

Apie Klaipėdos rajone įvykusią nelaimę specialiosios tarnybos pranešimą gavo pirmadienio popietę. Jų pagalbos, apie 14.04 val., prireikė tarp uostamiesčio ir Palangos esančiame Bruzdeilyno kaime.

Į žemėje įkastą apie pusės metro skersmens inžinerinių tinklų vamzdį įkrito ir įstrigo pustrečių metukų mergaitė. Mažylę į naujai statyboms suformuotą sklypą atvyko su tėvais ir vaikščiodama nepastebėjo kanalizacijos vamzdžio, kuris buvo lygus su žeme. Patiems tėvams į apie dviejų metrų gylį įkritusio dukros ištraukti nepavyko.

Tai padarė atskubėję ugniagesiai. Specialios gelbėjimo įrangos neprireikė.

„Gaisrinių žarnų laikikliu pavyko užkabinti mažametės striukė gobtuvą ir ją pamažu iškelti. Visa gelbėjimo operacija užtruko apie dvi minutes", - sakė nelaimė vietoje buvęs Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pajėgų valdymo skyriaus vyresnysis specialistas Mindaugas Lengvinas.

Mergaitė jokių sužalojimų nepatyrė, tik labai išsigando. Kaip ir jos tėvai. Pasak ugniagesių, labai pasisekė, jog vamzdyje nebuvo vandens.

Tądien vienoje sostinės žaidimų aikštelėje berniukas įkišo pirštą į futbolo vartų metalinio tinklo žiedą ir negalėjo ištraukti. Atvykę gelbėtojai praplėtė žiedą ir vaiką išlaisvino.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiemet autoavarijose ir buityje ugniagesiai išgelbėjo septynis vaikus. Pernai įvairių įvykių metu išgelbėti 27 nepilnamečiai.

Raktažodžiai
Blogai. Galima buvo nors laikiną aklę uždėti ant vamzdžio. Blogai.
E., 2021-04-17 15:38
Sveiki, Ar nukentejusios mazametes tevai galetu kreiptis i mane [email protected] Galiu tik prideti, kad buvo pazeisti sveikatos ir saugumo kodai, manau galima deretis pries teismo procesa uz 10 000 euru zala, jei nesutiks i teisma eisime su 50000 prasymu.
Advokatas, 2021-04-17 14:53
Sidebar placeholder