Žaibiški vagys metė pirštinę policijai: per naktį surengti du sėkmingi žygiai
(1)"Vakarų ekspresas" rašė, kad Joninių naktį uostamiesčio Mainų gatvėje apvogta parduotuvė, iš kurios nugvelbtas elektrinis dviratis GT54 ir kalnų dviratis bei mobilusis telefonas "Xiaomi Redmi".
Paaiškėjo, kad minėtą trečiadienio (birželio 24 d.) naktį uostamiestyje įvykdytas ir dar vienas analogiškas nusikaltimas.
Apie 2.55 val. apvogta Taikos prospekte įsikūrusi įmonė.
Į jos patalpas patekta išdaužus vitrininio lango stiklą.
Išnešti įmonei priklausantys du nešiojamieji kompiuteriai "Lenovo".
Uždarajai akcinei bendrovei padaryta žala įvertinta apie 5700 eurų.
Įtariama, kad uostamiestyje vėl įvykdyta žaibiška vagystė - jau ketvirta šį mėnesį.
Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės - svetimo turto pagrobimo įsibrovus į patalpą.
Rašyti komentarą