Žemaičiams atsirūgo prekyba kvaišalais

Šilalėje gyvenantis jaunas vyras narkotinėmis medžiagomis aprūpindavo ne tik vietinius, bet ir kolegas iš Tauragės. Nusikalstamas verslas nepraslydo pro teisėsaugininkų akis, tad visiems jo dalyviams netrukus teks susitikti teisme.

Ilgi metai nelaisvės gresia keturiems jauniems vyrams, gyvenantiems Tauragėje, Šilalėje ir pastarosios rajone.

Pagrindiniu šios kompanijos veikėju pareigūnai laiko 29-erių metų šilališkį. Už labai didelio kiekio narkotinių ar psichotropinių medžiagų įgijimą, laikymą, gabenimą ir platinimą jam gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Vyro bėdos prasidėjo, kai praėjusią vasarą policininkai sustabdė automobiliu iš Šilalės į namus grįžtančius 34 ir 26 metų tauragiškius.

Bendrai jie gabeno daugiau nei šimtą gramų kanapių dervos, kurią per patikrinimą ir rado pareigūnai.

Kriminalistai greitai išsiaiškino, kad kvaišalus jie įsigijo iš minėto šilališkio. Vienas tauragiškis su juo jau buvo iš anksčiau pažįstamas.

Slėptuvę Šilalės gyventojas buvo įsirengęs nuomojamame garaže. Per kratą jame rastas neteisėtai laikomas labai didelis kiekis įvairių narkotinių ir psichotropinių medžiagų - kanapių, kanapių dervos, MDMA, amfetamino.

Narkotikus vyras pardavinėjo ne tik tauragiškiams, bet ir vietiniams.

Juos įsigijęs 23 metų Šilalės rajono gyventojas taip pat turės atsakyti teisme.

Žemaičių darbelius išnarpliojo su organizuotu nusikalstamumu kovojantys Tauragės apskrities VPK Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai.

Ikiteisminiam tyrimui vadovavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Vitalijus Gulenkovas. Jis palaikys kaltinimą ir teisme.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Klaipėdos apygardos teismui.

Sidebar placeholder