Jachtklubu susidomėjo dvi įmonės

Jachtklubu susidomėjo dvi įmonės

Neprarandama vilties, jog šiemet rugsėjo pabaigoje ar spalio pradžioje jachtklubas Smiltynėje nebebus našlaitis - turės operatorių ir pradės rimtai ruoštis kitų metų sezonui.

Liepos 24 d. VšĮ Klaipėdos jachtklubas, kurios dalininkės yra Klaipėdos savivaldybės ir UAB "Dommo Nerija", paskelbė Smiltynėje esančio jachtklubo operatoriaus parinkimo konkursą. Paraiškos dalyvauti konkurse buvo priimamos iki rugpjūčio 21 d. Klaipėdos jachtklubo direktorius Kęstutis Taletas informavo, jog sulaukta dviejų paraiškų.

Kol kas, kol nebaigtos visos privalomos procedūros, direktorius nieko daugiau negalėjo pasakyti. Komisija pirmiausia turi įsitikinti, kad pretendentai atitinka jachtklubo operatoriui keliamus reikalavimus. Vertinami ir pretendentų finansiniai rodikliai.

Tik po to, kai bus nustatyta, kad dalyviai atitinka keliamus kvalifikacinius reikalavimus, prasidės antras etapas - jų bus prašoma pateikti konkrečius, t. y. vadinamuosius įsipareigojančius pasiūlymus.

Pasiūlymams parengti yra numatytas ne trumpesnis kaip 10 darbo dienų laikotarpis nuo pakvietimo dienos. Pasak K. Taleto, esant būtinybei, tas laikotarpis komisijos sprendimu gali būti šiek tiek ilginamas.

"Jeigu matysime, kad tinkamiems pasiūlymams parengti reikėtų daugiau laiko, jo pridėsime. Trumpinti to laikotarpio mes negalime", - sakė K. Taletas.

Planuojama per rugsėjį ir pakviesti pretendentus, ir sulaukti jų pasiūlymų, o rugsėjo pabaigoje ar spalio pradžioje priimti sprendimą, su kuriuo iš jų bus sudaroma sutartis 10 metų.

Tikimasi, kad pateikti pasiūlymai bus išsamūs, kad papildomų klausimų nekils ir derybos ilgai neužsitęs, o antrą vietą užėmęs pretendentas neapskųs konkurso ir nekiš kojos savo konkurentui.

Sidebar placeholder