“Klaipėdos nafta“ pildo vaikų svajones

“Klaipėdos nafta“ pildo vaikų svajones

Svajonės pildosi. Tuo įsitikino šeštadienį Melnragėje įvykusios visuomenės šventės „Šeimos pramogų uostas” mažieji dalyviai.

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras šią šventę rengia jau trečius metus, tačiau šiemetinė nuo ankstesniųjų išsiskyrė pramogų, įvairių kolektyvų pasirodymų, žaidimų bei kitų atrakcijų gausa ir dalyvių skaičiumi – į renginį suplūdo šeimos ne tik iš Melnragės, bet ir viso miesto. Vaikų ir jų tėvelių nuotaiką taip pat praskaidrino saulėtas oras.

Beje, šiemet šventę jau galima vadinti tarptautine, mat tarp jos svečių buvo ir vaikų kolektyvas iš kaimyninės Latvijos uostamiesčio Liepojos.

„Tai rudens šventė šeimoms. Šeštadienio popietė – laikas, kurį mažieji turi praleisti kartu, žaisti, pramogauti. Gyvenimo tempas didžiulis ir kartais pamirštame, kad esame šeima, taip neturėtų būti. Šiemet šventė – didžiausia iš visų, už tai esame dėkingi į pagalbos prašymą atsiliepusiai Melnragės kaimynei bendrovei „Klaipėdos nafta“. Be jų tokio masto renginį nepajėgtumėme suorganizuoti“, - kalbėjo centro vadovė Jolanta Budrienė.

Vienas iš šventės siurprizų šiemet buvo tikrai neįprastas – vaikams ir jų tėveliams buvo sudaryta galimybė susipažinti su menišku kitąmet į Klaipėdos uostą atplauksiančio suskystintųjų gamtinių dujų terminalo laivo „Independence“ modeliu. Susipažindami su būsimuoju kaimynu, kuris „Klaipėdos naftos“ užsakymu jau yra baigiamas gaminti tolimojoje Pietų Korėjoje, vaikai siuntė jam linkėjimus – dėliojo savo rankučių antspaudus.

Dar didesniu siurprizu vaikams tapo tai, kad jiems buvo pasiūlyta užrašyti savo svajones, o „Klaipėdos nafta“ pažadėjo burtų keliu atrinktų laimingųjų norus, kad ir kokie jie buvo, išpildyti.

Taigi, keturi mažieji šventės dalyviai jau netrukus džiaugsis tuo, ko jų širdelės geidžia. Nojus su šeima išvyks aplankyti Nidos, Gertrūda norėjo laivu nuplaukti į delfinariumą, Fausta – pas arkliukus, bet būtinai keliauti su laivu. Na, o Mingailė vyks į Vilniuje esantį vandens pramogų parką, bet jį pasiekti taip pat norėjo laivu. Pažadas vaikui yra pažadas ir „Klapėdos naftos“ direktorius Rokas Masiulis pažadėjo jį įvykdyti.

Socialinę atsakomybę ne žodžiais, o konkrečiais darbais demonstruojanti „Klaipėdos nafta“ remia ne tik panašius renginius, bet ir neįgaliųjų bendroves, skatina miestiečių sportą, dalyvauja kituose visuomeniniuose projektuose, ypatingas dėmesys skiriamas Melnragei.

„Suprantame, jog kaimynystėje esančios organizacijos galbūt neturi užtektinai resursų užimti vaikus taip, kaip norėtųsi. Esame pelningai dirbanti valstybinė bendrovė, tad stengiamės prisidėti ir prie kitų gerovės. Vienas pagrindinių mūsų prioritetų – rūpintis kaimynystėje esančios Melnragės gyvenimo kokybe. Malonu, kad iš tų, su kuriais bendraujame, jaučiame grįžtamąjį ryšį“, - sakė šventėje apsilankęs bendrovės vadovas R. Masiulis.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder