Perkelta vaikų žaidimo aikštelė
Perkelta vaikų žaidimo aikštelė

2015 m. Danės upės krantinėje Asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ ir klaipėdiečių iniciatyva po du kartus laimėto TV projekto „Lietuvos Supermiestas“ buvo įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Ši vaikų žaidimo aikštelė buvo pavadinta „Mano miestas Klaipėda“ vardu ir tapo mėgstama visų klaipėdiečių.

Šiuo metu vykdant Danės upės krantinės rekonstrukcijos darbus, buvusi vaikų žaidimo aikštelė išmontuota, nes pagal projektinius sprendinius numatyta įrengti naują vaikų žaidimų aikštelę.

Siekiant išsaugoti vaikų žaidimo aikštelės įrenginius Klaipėdos miesto savivaldybė bendradarbiaujant su asociacija „Mano miestas Klaipėda“, Šilojų seniūnaičiu bei VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kretingos regioninio padalinio urėdu, perkėlė vaikų žaidimo aikštelės įrenginius į kitą rekreacinę zoną-Girulių mišką, vaikų žaidimo aikštelė įkurdinta prie jau esamų sporto įrenginių už Dragūno kvartalo.

Džiugu, jog buvusi vaikų žaidimo aikštelė gali iš naujo džiuginti klaipėdiečius jau kitoje vietoje, kuri yra taip mėgstama miestiečių.

Sidebar placeholder