Prabilusi žinomo kovotojo užpulta moteris parodė, kaip atrodė po smūgių: „Atsiklaupusi maldavau, kad neliestų vaikų“

Prabilusi žinomo kovotojo užpulta moteris parodė, kaip atrodė po smūgių: „Atsiklaupusi maldavau, kad neliestų vaikų“

„Nuo pat pradžių matėsi, kad jam buvo kažkas negerai. Man teko girdėti, kad jis turėjo kažkokią traumą, manau, kad jam išgėrus ir prasidėjo nerviniai priepuoliai“, – taip apie siaubingą susidūrimą su žinomu Lietuvos kovotoju Vitoldu Jagėlu lrytas.lt portalui pasakojo košmarišką Naujųjų metų naktį išgyvenusi Viktorija.

Vilniuje jos namuose apie 3 valandą nakties įvyko kruvinas konfliktas, prireikė ne tik policijos, bet ir medikų pagalbos.

Viktorija pasakojo, kad į svečius kartu su jos drauge atėjęs mišrių kovos menų (MMA) atstovas, kurį šio sporto šakos gerbėjai ne vieną kartą matė ringe, staiga ėmė ją mušti.

„Buvome mano namuose. Pas mus į svečius atėjo mano draugė kartu su V.Jagėlo, jie abu buvo išgėrę. Aš jį (V.Jagėlo – red.) mačiau pirmą kartą savo gyvenime. Nuo pat pradžių matėsi, kad jam buvo kažkas negerai, – įvykį komentavo nuketėjusioji. – Mano draugė kartu su juo jau ruošėsi išeiti namo. Aš su dukra juos lydėjau prie durų, o jis dėl jokios priežasties pradėjo mane mušti vaiko akivaizdoje“, – lrytas.lt pasakojo moteris.

Viktorija pasakojo, kad ji namuose sutiko Naujuosius metus. Kartu buvo jos vaikai, vyras. Tada į svečius užsuko nukentėjusiosios pažįstama, o kartu su ja buvo ir MMA kovotojas V.Jagėlo.

Kilus konfliktui moterį bandė užstoti jos vyras.

 

„Manęs stojo ginti vyras, tačiau kovotojas smūgiavo ir jam. Tada V.Jagėlo įėjo į kambarį, kuriame kartu su savo vaiku miegojo kita mano draugė. Kovotojas atsisėdęs ant sofos mušė ir ją“, – pasakojo nukentėjusioji moteris.

Pasak jos, įsiutęs V.Jagėlo virtuvėje griebė peilį ir nenustojo siautėti.

„Su peiliu jis man prapjovė pirštą. Pabaigoje visi buvome užspausti į kampą ir jis grasindamas peiliu artinosi prie mūsų. Atsiklaupusi ant kelių maldavau, kad jis neliestų mano vaiko ir mus paliktų gyvus“, – lrytas.lt sakė Viktorija.

Pasak jos, išgirdęs maldavimus sportininkas atsitraukė ir iš namų išėjo dar rankose laikydamas peilį.

„Jam išėjus iškvietėme policiją, visi namai buvo pilni kraujo. Kovotojas kartu su mano virtuviniu peiliu buvo rastas draugės namuose“, – kalbėjo smurtą patyrusi moteris.

Kaip teigia Viktorija, jos žiniomis, tai ne pirmas kartas, kai šis kovotojas smurtauja artimoje aplinkoje.

„Man teko girdėti, kad jis turėjo kažkokią traumą, manau, kad jam išgėrus ir prasidėjo nerviniai priepuoliai. Mano draugė jau yra sakiusi, kad jis yra pakėlęs ranką ir prieš ją. Jis galvoja, kad jam viskas yra leistina – net atimti žmogaus gyvybę“, – sunkiai rinkdama žodžius kalbėjo nukentėjusioji.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder