Alano Chosnau ketvirtojo singlo iš albumo “Children of Nature” premjera

Alano Chosnau ketvirtojo singlo iš albumo “Children of Nature” premjera

Prieš pat Naujuosius metus,Vilniuje ir Berlyne pristatytasjau ketvirtasis tarptautinis Alano Chošnau ir Mark Reeder kūrinys ir minialbumas “It’s Who You Are” iš elektroninės muzikos albumo “Children of Nature” kartu suLietuvoje filmuotu muzikiniu klipu. Naujųjų metų dovana klausytojams - baladė apie gyvenimomūzą ir sielos kelionę, kuri lyg veidrodis atspindi mūsų vidinius išgyvenimus, dvasinius pakilimus irnuopuolius beikiekvieno norąmylėti.

Muzikinis kūrinys “It’s Who You Are” atpalaiduoja klausytoją nuo stiprios elektronikos irglobalių iššūkių temų, kurioms skiriama daug dėmesio kitose albumo “Children of Nature” dainose. Šioje baladėje Alanas kartu su britų prodiuseriu Mark Reeder atsigręžia į vidines žmogaus gelmes, norą panirtį į meilę, kūrybą, darnius santykius bei šiuos norus lydinčią atskirties ir vienatvės baimę, kuri taip skaudžiai atpažįstama izoliacijos sukaustytame pasaulyje.

Praėję metai visiems buvo ypatingai sunkūs. Net per gražiausias metų šventesbuvome atskirti nuo artimiausiųjų, išgyvenamenuolatinę įtampą ir nežinią, sunkiai apibrėžiame rytojų. „Noriu palinkėti, kad ši mūsų su Marku sukurta daina ir josskambesys palaikytų visus klausytojus. Linkiu, kad ji įkvėptų viltį ir stiprintų tikėjimą aukštesne jėga, kuri tiesiogneleidžia pasiduoti. Mes esame stipresni, nei manome, tad linkiu sutikti ir išgyventiNaujuosius metus stipriems.” – sako Alanas.

Minialbumas “It’s Who You Are” yra prieinamas visose pasaulio muzikos platformose, jį sudaro dvi naujos kūrinio versijos “It’s Who You Are - Falling Mix” ir “It’s Who You Are - Mark Reeder’s Still Falling Remix” bei ypatinga vedamosiosmuzikos albumo dainos “Children Of Nature” versija – “Children Of Nature - Mark & Micha’s Magic Mushroom Mix”.

Muzikinio klipo “It’s Who You Are” gamyba yra finansuojama iš Lietuvos kultūros tarybos paramos lėšų. Jįsukūrė tarptautinius apdovanojimus pelnęs kino režisierius Aleksandras Brokas.

Alanas Chošnau & Mark Reeder – It’s Who You Are

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder