Klaipėdiečiams - nemokamas šventinis koncertas arenoje

Klaipėdiečiams - nemokamas šventinis koncertas arenoje

Pripažinus, jog iki šiol Vasario 16-osios iškilmės Klaipėdoje labiau tenkino vyresnio amžiaus žmones, dar prisimenančius smetoninę Lietuvą, šiemet šventė sumanyta taip, jog nei liūdėsime, nei atgailausime. Linksminsimės, kaip ir derėtų.

"Tai, kad ta šventė įvyko, kai po kelių šimtų metų buvo atkurta Lietuvos valstybė, yra didelis stebuklas. Ir mes turime džiaugtis, dainuoti ir šokti, saikingai gerti vyną, alų, o ne verkšlenti, nes kitos tokios šventės mes neturime. Aš manau, kad su manimi sutinka miesto inteligentija, jaunimas, kad švęsti turime truputį kitaip", - pasitarime dėl renginių sakė vicemeras Vytautas Čepas, pasidžiaugęs, jog šįkart ir ateityje renginių bus daugiau, ir jie nesibaigs mišiomis bei paradais - kad pirmą kartą 5 tūkstančiai žmonių, dar nei karto nesilankiusių "Švyturio" arenoje turės progą pasižvalgyti po jos erdves, ir pasiklausyti nemokamo koncerto, išnaudojant vieną iš nedaugelio galimybių, kai Savivaldybė areną gali naudoti savo reikmėms.

"Aš manau, kad mes 20 metų ieškojome, kaip šią šventę švęsti, ir per tą laiką subrandinome tradicijas. Kasmet vyksta ne tik kariuomenės, bet ir įvairiausių civilinių grupuočių, Šaulių sąjungos ir visuomeninių organizacijų, o Klaipėdos krašte rikiuotės ir žygiavimai visada lydėjo visas šventes. Taip pat niekada netrūko įvairiose miesto salėse skambančios klasikinės, populiariosios ir etninės muzikos koncertų, dainų vakarai, kai dainuodavo ir žiūrovai" - vicemerui oponavo Savivaldybės socialinio departamento direktorė Nijolė Laužikienė. Ji prisiminė ir raginimus verslininkams kviesti klaipėdiečių šeimas į kavines, šventinius pietus, kur jos buvo vaišinamos šampanu ir pyragais.

Kitas laukiamas įvyksiantis tradicinis renginys - šventinis koncertas "Mūsų vaikai - Tėvynei Lietuvai", kuriame dalyvaus geriausi miesto jaunimo chorai, ansambliai ir solistai. Kaip ir kasmet, Vasario 16 dieną vyks vienas mokamas renginys; šį kartą - Klaipėdos koncertų salėje.

Dar vienas ilgametis šalies renginys, šiemet tapęs tarptautiniu - Rankų lenkimo turnyras. Tuo būdu sportininkai įsijungs į Vasario 16-osios minėjimą.

Ir šią šventę jauną ir seną turėtų užburti Klaipėdos kariljono skambesys.

Šiais metais, susidarius išskirtinei galimybei po vienu stogu sukviesti į "Švyturio" areną minias žmonių, nuspręsta dalinti nemokamus kvietimus (vienam asmeniui - ne daugiau kaip 4).

Nemokami kvietimai bus dalijami:

Vasario 1–6 d. – „Švyturio“ arenos (Dubysos g.10) ir Bilietai.lt (prekybos centras „Akropolis“, Taikos pr. 61) kasose.

Vasario 1–15 d. – kultūros centro Žvejų rūmų (Taikos pr. 70) ir Klaipėdos koncertų salės (Šaulių g. 36) kasose.

Sidebar placeholder