Klaipėdoje – renginys „mėgstantiems aštriai“

Klaipėdoje – renginys „mėgstantiems aštriai“

Vasario 6 d. (ketvirtadienį) 16 val. Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos Konferencijų salėje  (H. Manto g. 25) rinksis debatų entuziastai. Į renginį kviečiami „mėgstantys aštriai“: tai užuomina, kad bus kalbama apie maistą – ir kad debatai bus aštrūs. 

„Maisto švaistymas namuose: bausti? Apmokestinti?“ – tokia tema savo argumentus  ir prieš išsakys atrinkti debatuotojai, o juos vertins komisija ir susirinkę žiūrovai. Namų ūkiai Lietuvoje per metus išmeta 54 000 tonų maisto. Ar įmanoma priversti vartotojus nešvaistyti maisto? Ar maisto vartojimas (namuose) – kiekvieno asmeninis reikalas? Ar čia padėtų baudos, mokesčiai, gal net bausmės? Debatų dalyviai mėgins ieškoti problemos sprendimo galimybių.

Šiuose individualiuose debatuose vienodai svarbus dalyvių originalumas, jų išsakytos idėjos ir gebėjimas argumentuotai diskutuoti su kitais debatų dalyviais.

Renginį organizuoja Jaunimo Europos komandos narys Klaipėdos mieste Benediktas Žemaitis,

Lietuvos vartotojų institutas (LVI) ir Klaipėdos Europe Direct informacijos centras. Tai pirmieji iš penkerių debatų, susijusių su LVI iniciatyva „Linkėjimai, maistas“ (www.vartotojai.lt/linkejimaimaistas), įgyvendinama ne tik Lietuvoje, bet ir Bulgarijoje, Estijoje, Kroatijoje, Latvijoje ir Rumunijoje. Du debatuotojai iš Lietuvos dalyvaus tarptautiniuose debatuose.

Daugiau informacijos – renginio paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“: 

https://www.facebook.com/events/616541869172962

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder