Perkeliami Filipo Kirkorovo koncertai

Perkeliami Filipo Kirkorovo koncertai

kovo 23 d., Vilniuje ir kovo 24 d. Klaipėdoje turėję vykti dainininko Filipo Kirkorovo koncertai yra perkeliami.

Klaipėdoje koncertas vyks penktadienį, kovo 25 d. 20 val.

Vilkikai su visa F. Kirkorovo koncertine įranga vis dar yra užlaikyti Baltarusijos pasienio kontrolės tarnybų, Filipas Kirkorovas jau atvykęs į Vilnių, deja, dekoracijos, garso ir šviesos įranga bei kostiumai – iš viso 4 vilkikai įrangos, reikalingos, kad žiūrovai išvystų jo naująjį šou „Я“ („Aš“) pilnavertį, tebestovi muitinėje.

Vos prieš savaitę, kovo 16 d., Maskvoje pristatytas naujas Filipo Kirkorovo šou „Я“ („Aš“) pribloškė publiką užmojais scenoje. Grandiozinis šou, kurį sukūrė pasaulinio garso režisierius Franco Dragone, buvęs „Cirque du Soleil“ meno vadovas, pagarsėjo ir rekordiniu biudžetu – anot F. Kirkorovo, jo pastatymas atsiėjo net 6,5 mln. eurų. Filipo Kirkorovo teigimu, sukurti šou „Я“ prireikė dvejų metų ir 96 žmonių kūrybinės komandos. Franco Dragone kvietimu dekoracijas kūrė belgų architektas ir dizaineris Marcos Vinal, šviesų dailininkas – Loran Lorti (Kanada), už choreografiją buvo atsakingas Tony Testa (JAV), dirbęs su tokiomis žvaigždėmis kaip Michael Jackson, Janet Jackson, Kylie Minogue ir kitais. Kostiumus trupei sukūrė žymus Rusijos dizaineris Valentinas Judaškinas. Į Lietuvoje vykstančius šou kartu su dainininku atvyko ir daugiau kaip 80 žmonių – šokėjai, muzikantai bei technikų komanda.

Žiūrovams, kurie jau yra įsigiję bilietus į Filipo Kirkorovo koncertus Vilniuje ir Kaune, jų keisti nereikės. Bilietai galios tie patys. Jei vis tik naujos koncertų datos žiūrovams nebus tinkamos, bilietus bus galima grąžinti bilietai.lt .

Raktažodžiai
Sidebar placeholder