Andrius Butkus ves televizijos laidą

Andrius Butkus ves televizijos laidą

Talentingas. Apdovanotas žavesiu. Komunikabilus. Neišpuikęs ir draugiškas. Mylimas draugų. Visi tie, kas susidūrė su šokėju Andrium Butkum, sako tik pačius gražiausius žodžius.

Įspūdinga ir profesinė Andriaus veikla – keturiskart pasaulio ir penkiskart Europos sportinių šokių čempionas, legendinės "Žuvėdros" žvaigždė, privačios šokių studijos bendrasavininkis.

Vyras, kuris niekad nevengė drąsių iššūkių. Sėkmingai dalyvaudamas dainų projekte "Žvaigždžių duetai", dailiojo čiuožimo TV konkurse, šokių projektuose šokėjas Andrius Butkus tapo pirmo ryškumo pramogų pasaulio žvaigžde.

Nuo Naujųjų metų Andrius neria dar į vieną naują jam sferą – populiaraus formato "Mano vyras gali" prodiuseriai jį pakvietė tapti laidos vedėju.

"Noriu save išbandyti daugelyje sričių. Džiugu, kad šio užsienyje žinomo ir populiaraus formato kūrėjai manyje mato laidos vedėją. Aš pasitikiu jų patirtimi ir su nekantrumu, su jauduliu laukiu pirmųjų filmavimų", - sako Andrius Butkus.

LNK televizija laidos "Mano vyras gali" formatą įsigijo iš 78 milijonams šeimų transliuojančios Vokietijos milžinės "ProSiebenSat.1". Tai - vienas sėkmingiausių TV šou praėjusiais metais Vokietijoje, numeris vienas užsienio formatas milijardinėje Kinijoje, kuriamas Belgijoje, Nyderlanduose, Danijoje Meksikoje, Indijoje, Brazilijoje, Pietų Korėjoje, Prancūzijoje. Žaidime "Mano vyras gali" keturios moterys lošia iš savo vyrų gebėjimų ir galėjimų ką nors padaryti, bando vyrų drąsą ir įgūdžius.

"Tai nerealus šou. Smagus, azartiškas, nešantis gerą nuotaiką. Be to, manau, kad bus nemažai azartiškų moterų, kurios atsitemps savo vyrus į TV studiją tam, kad atsigrotų už jų nuodėmes", - juokiasi "Mano vyras gali" vedėjas A. Butkus.

Ką gali Butkus? "Tikrai padaryčiau daugiau nei penkis prisitraukimus ir dėl manęs mano moteris nepaloštų tūkstančių eurų, kaip tai atsitiko "Mano vyras gali" žaidime Vokietijoje, - šypsosi naujais LNK laidų vedėjas Andrius Butkus. – Man atrodo, kad studijoje, kai situacija įtempta ir apėmęs azartas, daug daugiau gali įveikti nei įprastomis sąlygomis."

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder