Atsinaujinusį LNK "Kviečiu šokti" ves Rūta Mikelkevičiūtė ir Andrius Butkus

Atsinaujinusį LNK "Kviečiu šokti" ves Rūta Mikelkevičiūtė ir Andrius Butkus

Nuo naujojo sezono ryškiausias žvaigždes LNK pakvies į didžiausią šokių aikštelę Lietuvoje. Tiesioginiame eteryje suskambės Lotynų Amerikos ir klasikinių šokių ritmai, o žiūrovai išvys visiškai atsinaujinusį LNK šokių projektą. „Šį sezoną „Kviečiu šokti“ bus kupinas beprotiškų aistrų. Karščio skalę, tiek ant parketo, tiek repeticijų salėse kelsim iki maksimumo, mylėsim beprotiškai, nekęsim beprotiškai, dirbsim ir šoksim su aistra, kuri jau kaista, nors dar tik gegužė. Keisis ir šou pavadinimas. Vadinsime jį „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“. Nuo naujojo sezono LNK šokių aikštelėje viskas bus nauja – ir vedėjai, ir komisija, ir scenografija, ir dekoracijos, ir dar daug kas“, - sako „Kviečiu šokti“ prodiuseris Laurynas Šeškus.

Tiesiogiai su LNK žiūrovai sveikinsis nauja televizinė vedėjų pora – viena žinomiausių ir mylimiausių šalies laidų vedėjų, ką tik prestižinio šokių konkurso „Gintarinė pora“ laureate tapusi Rūta Mikelkevičiūtė ir keturiskart pasaulio, penkiskart Europos sportinių šokių čempionas, legendinės „Žuvėdros“ žvaigždė, privačios šokių studijos bendrasavininkas Andrius Butkus. „Tai unikali vedėjų pora. Rūtos patirtis, skonis, profesionalumas ir perfekcionizmas, Andriaus entuziazmas, abiejų charizma ir abu juos vienijanti beprotiška aistra šokiui privers visus pasitempti tiek ant parketo, tiek užkulisiuose. Lietuva dar neturėjo geriau šokančios vedėjų poros”, - įsitikinęs L. Šeškus.

„Vesdama šį projektą velnioniškai norėčiau paskatinti kuo daugiau moterų šokti. Šokant ne tik gražėja figūra ir gerėja nuotaika, šokdamos moterys jaučiasi pakylėtos, o dėl jų – ir vyrai laimingesni. Mielos moterys, nesvarbu, nei kiek jums metų, nei kokia jūsų figūra, išeikite į šokių aikštelę, po pusmečio neliks nei lašinukų, nei streso. Žinau iš savo patirties. Nėra geresnės dietos, nėra geresnio būdo atsikratyti streso ir blogos nuotaikos nei šokių aikštelė. Gerbiu tuos žmones, kurie ryžtasi šokti televizijoje ir atiduoda visą save, jog kiekvieną savaitę žiūrovai patirtų malonumą žiūrėdami į nuostabiai paruoštus šokius“, - kviečia šokti Rūta, pati užsikrėtusi šokio aistra pirmajame „Kviečiu šokti“ sezone.

Už tiesioginio šokių projekto vairo Rūta stoja ir todėl, nes žavisi naujojo sezono laidos prodiuserių profesionalumu. „Man garbė ir malonumas su jais dirbti. Mūsų šokių konkursas bus estetiškas. Šokiai – tai kultūra. Nepakenčiu nepadorių gestų, gulinėjimo ant stalų. Nenoriu, kad iš dalyvaujančių žmonių būtų juokiamasi, tyčiojamasi. Didžiuojuosi būsima mūsų projekto komisija“, - sakė R. Mikelkevičiūtė.

Pasak Rūtos, ji negalėsianti atsispirti ir pagundai tiesioginio eterio metu pašokti su pasaulio ir Europos čempionu, visų moterų numylėtiniu Andriumi Butkumi. „Man imponuoja Andrius Butkus, jis apdovanotas talentu, gabus, patrauklus ne tik fiziškai, bet turintis charizmą. Manau, kad mes būsime labai smagus duetas“, - įsitikinusi Rūta. „Prisipažinsiu, kai išgirdau pasiūlymą vesti šokių laidą, širdis virptelėjo. Ar gali būti dar koks nors kitas svajonių darbas šokėjui, kuris įžengė į televiziją? - kalba Andrius Butkus. Kartu su Rūta Mikelkevičiūte šokių projektą vesiantis profesionalus šokėjas taip pat negaili partnerei komplimentų. „Atsikvėpiau sužinojęs, kad partnerė bus Rūta. Ji – televizijos profesionalė, turinti neįkainojamos patirties vedant tiesiogines laidas ir pamažu, bet profesionaliai žengianti į šokių pasaulį“.

Ar jie kartu pašoks? „Mes taip pašoksim, padarysim tokį šou, kad tik neužgožtume šokėjų“, - juokiasi Andrius Butkus. – O mūsų su Rūta žinios ir išmanymas apie šokį taps išbandymu ir komisijai – tikėsimės, jiems nepritrūks argumentų“.

Nauji šokiai su naujomis žvaigždėmis – naujajame šou „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ – nuo naujojo LNK sezono.  

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder