Su Liepa "Žvaigždžių duetuose" uždainuos Justinas Jankevičius

Su Liepa "Žvaigždžių duetuose" uždainuos Justinas Jankevičius

"Niekada negalvojau, kad galiu dainuoti, kol nesudalyvavau LNK laidoje "Dainuok, jei gali", - juokiasi Justinas Jankevičius. – Toje laidoje man bedainuojant apie karštas merginas ir šaltą alų, reikėjo valgyti ir gerti visokias šlykštynes. Ir šioje ekstremalioje situacijoje išgirdęs mane dainuojant, Merūnas pasakė, kad aš turiu sugebėjimų dainuoti".

Patikėjęs Merūno žodžiais, TV ir radijo laidų vedėjas, scenaristas Justinas Jankevičius kartu su Liepa Mondeikaite pasiryžo dalyvauti "Žvaigždžių duetuose" ir mesti iššūkį visų sezonų muzikinio projekto nugalėtojams.

"Merūnas man yra gerbiamas žmogus ir mielas draugas, kuris, tikiuosi, žodžius apie mano dainavimo talentą pasakė ne iš mandagumo", - šypsosi Justinas.

Pasak Justino, jis visada norėjo išmokti dainuoti. "Man pasisekė, kad dainuosiu su Liepa, kuri turi nuostabų balsą. Liepa yra tiek talentinga, kad atsvers mane ir mes laimėsime, nors varžovai – bauginantys, dainuojantys ne vienus metus kartu. Bet mes stengsimės visomis išgalėmis ir tikėsimės, kad šiame "Žvaigždžių duetų" sezone nedalyvaus pats Merūnas", - juokiasi Justinas.

Pasak Justino, jiedu su Liepa pirmajam pasirodymui ruošia pačią geriausią dviejų super mega talentų, dviejų Lietuvos kultūros žiburių dainą, - intrigavo Justinas Jankevičius.

"Ir tai nėra Nelė Paltinienė ir Eugenijus Ivanauskas", - užtikrino būsimasis "Žvaigždžių duetų" dalyvis.

"Žvaigždžių duetai 6. Lemiama kova" – nuo sausio 21-osios, šeštadieniais, 19 val. per LNK.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder