"Žvaigždžių duetai": ar Butkus bijo Valinskienės?

"Žvaigždžių duetai": ar Butkus bijo Valinskienės?

Po ilgos pertraukos populiariųjų LNK "Žvaigždžių duetų" komisijoje dirbo Vytenis Pauliukaitis. TV režisierius buvo pakviestas vertinti porų teminio šokių vakaro. Dainininkų šokius ir šokiams skirtas dainas žiūrovai išgirs ir išvys jau šį šeštadienį 19 val. per LNK.

Tačiau sumaišties į gražų šokių vakarą įnešė Vytenis Pauliukaitis. Režisierius pareiškė, kad šokėjas ir LNK laidos "Mano vyras gali" Andrius Butkus bijo savo dueto partnerės, dainininkės Ingos Valinskienės.

"Mačiau kelis jūsų pasirodymus ir man susidarė įspūdis, kad partneris jūsų bijo. Prašome tai išsiaiškinti", - komentavo V. Pauliukaitis.

"Seniai tai žinojau", - palingavo galva Valinskienė.

Tačiau Butkus tik juokiasi iš tokių Vytenio pastabų.

"Bijau ne Valinskienės, o pirmų garsų, išeinančių man iš burnos. Tas nepatyrimas neleidžia atsipalaiduoti. Jei bijočiau Ingos, jos vengčiau, o ne dainuočiau su ja. Todėl manau, kad šitas komentaras yra... nesąmoningas", - šypsojosi Andrius Butkus.

Pasak Butkaus, jis bijo tik aukščio ir jį nelabai maloniai nuteikia nariuotakojai.

LNK laidos "Mano vyras gali" vedėjas sako, kad iš esmės yra drąsus žmogus.

"Jei nebūčiau drąsus, nebūčiau išdrįsęs septyniolikos pradėti šokti pramoginių šokių, o devyniolikos prisijungti prie garsiosios "Žuvėdros" bei tapti keturiskart pasaulio ir penkiskart Europos sportinių šokių čempionu. Ką jau kalbėti apie pasiryžimą viešai pradėti dainuoti!", - juokėsi Andrius Butkus.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder