G.Landsbergis skiepys propagandos doze

G.Landsbergis skiepys propagandos doze

„Konservatorių pirmininkas Gabrielius Landsbergis mano, kad nuo COVID-19 turi kuo greičiau pasiskiepyti Lietuvos premjerai - tiek buvusieji, tiek dabartinė. Taip esą būtų parodytas pavyzdys visuomenei. Naivus tas ponaitis Gabrielius. Negi jis rimtai mano, kad visuomenė užkibs ant tokios neskanios propagandos kabliuko?" - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Pasiūlymą skiepyti premjerus ponaitis Gabrielius grindžia prielaida, kad aukšto rango politikai turi platų visuomenės pasitikėjimą. Jei įkandin dabartinei premjerei pasiskiepytų ir buvusieji, taip jie žmonėms neva parodytų, jog partinė priklausomybė nieko nereiškia, vakcina - gėris visiems.

Tačiau ponaičio Gabrieliaus prielaida yra visiškai nepagrįsta, nes dideliu visuomenės pasitikėjimu premjerai pasigirti negali. Jei pasiskiepys Ingrida Šimonytė, tai visai nesužavės Sauliaus Skvernelio gerbėjų.

Ir atvirkščiai. Ką jau kalbėti apie kai kuriuos ankstesnius premjerus. Jei viešai pasiskiepys Andrius Kubilius, dauguma žmonių į vakciną žiūrės, kaip velnias į kryžių.

Ponaitis Gabrielius - dar jaunas politikas, bet vis tiek turėtų suprasti, kad ir propagandą reikia pateikti patraukliai, o ne bet kaip.

Sidebar placeholder