G.Landsbergis sulaukė senelio palaiminimo

G.Landsbergis sulaukė senelio palaiminimo

Gabrielius prasitarė, kad pavasarį bandys išlaikyti konservatorių pirmininko postą ir tam jau pritarta „mažame rate". Teoriškai dar reiktų partijos palaikymo, bet, žinant, jog „mažame rate" yra senelis Vytautas ir žmona Austėja, jis yra daug svarbesnis už partiją - ironizuoja dienraštis „Vakaro žiniose" „Elito naujienose".

Panašu, konservatoriams nereikės ieškoti naujo pirmininko, nors ponaičio Gabrieliaus kadencija pavasarį pasibaigs. Patriarcho anūkas jau ištarė „taip", nors ir nedrąsiai, droviai šypsodamasis.

Jis priminė, kad ne viskas priklauso nuo jo valios, neva dar yra demokratinės procedūros - kažkas turės iškelti jo kandidatūrą, kažkas turės balsuoti. Kol kas norui toliau pirmininkauti pritarta tik „mažame rate".

Visgi šiuo atveju rato įtaką nulemia ne tai, kiek jame yra žmonių. Rate yra senelis, patriarchas Vytautas, ir vien jo užtektų, kad visos demokratinės konservatorių procedūros atsidurtų antrame plane.

Dar yra žmona Austėja, kurios „bizniukas" leidžia šeimai deklaruoti milijoninį turtą. Jei žmona leido, o senelis pritarė, - partija tikrai neburbės.

Sidebar placeholder