B. Streisand politinio koncerto klausėsi Clintonai ir M. Carey

B. Streisand politinio koncerto klausėsi Clintonai ir M. Carey

Muzikos legendos Barbros Streisand pirmąjį po 13 metų pertraukos pasirodymą Niujorko arenoje šeštadienį stebėjo tokios JAV įžymybės kaip popmuzikos superžvaigždė Mariah Carey, eksprezidentas Billas Clintonas ir jo žmona Hillary, o pats koncertas įgavo politinį toną.

Dainavusi akompanuojant daugiau nei 10 talentingų muzikantų orkestrui, B. Streisand kelis kartus sulaukė žiūrovų ovacijų atsistojus.

Koncerte taip pat dalyvavo buvęs Niujorko miesto meras Davidas Dinkinsas, Atstovų Rūmų narys demokratas Jerry Nadleris ir pastorius Alas Sharptonas.

Anksčiau B. Streisand šou neretai virsdavo politiniais renginiais, o šį savaitgalį Demokratų partiją atvirai palaikanti garsenybė atliko atnaujintą dainos „Send in the Clowns“ („Pasiųskite klounus“) versiją, pasišaipydama iš JAV prezidento Donaldo Trumpo.

B. Streisand padėkojo arenoje „Madison Square Garden“ susirinkusiems politiniams veikėjams už pastangas ir apgailestavo, kad neturėjo galimybės pasirodyti per Hillary Clinton inauguraciją, skirtingai nuo 1993 metų, kai priesaiką davė B. Clintonas.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder