Kaip Edvardo Žičkaus rankose atsidūrė krokodilas?

Kaip Edvardo Žičkaus rankose atsidūrė krokodilas?

„Beprotiškos dienos“, – braukdamas prakaitą sako juokdamasis populiariojo TV3 gyvenimo būdo žurnalo „Gyvenimas yra gražus“ vedėjas Edvardas Žičkus, pastarąsias savaites besigėrintis Atlanto vandenynu Afrikos pakrantėje. Ruošdamasi jubiliejiniam, dvidešimtajam, TV3 sezonui, kurio premjera jau rugsėjo 2 dieną, – laidos kūrybinė komanda nusprendė: TV3 žiūrovus reikia nustebinti ne tik atsinaujinusia laida, bet ir įvaizdiniu „Gyvenimas yra gražus“ anonsu! „Jame bus ir dykuma, ir prabanga, ir žvėriškas plėšrumas, bus ir tikrų žvaigždžių, ir žiupsnelis provokacijos“, – ne tik apie jau labai greitai TV3 eteryje pasirodysiantį klipą, bet ir apie naująjį „Gyvenimas yra gražus“ sezoną užsimena Edvardas.

Pasak laidos prodiuserio, norėjosi atspindėti visus išgyvenimus, kuriuos žiūrovai patiria įsijungdami „Gyvenimas yra gražus“, todėl šviesių emocijų keliavo į dykumą, o aštrių pojūčių – į laukinį safarį. Edvardo rankose atsidūrė jaunas krokodilas, o aplink slankiojo bent keli gerokai didesni jo giminaičiai – aligatoriai. „Didžiausias netikėtumas buvo tuomet, kai ramiai man ant rankų buvęs krokodilas ėmė muistytis, ketindamas pasprukti. Vos per kelias akimirkas, kol mėginau sulaikyti jį, besikabinantį į mane aštriais nagais, netyčia išmečiau krokodilą iš rankų, bet... laimei... kažkaip ir vėl jį sučiupau!” – dabar jau it linksmą nuotykį porina E. Žičkus ir priduria, kad vos prieš porą dienų tas incidentas buvo įvaręs tikrai nemažai baimės.

Ne ką mažiau nervų ir ištvermės „Gyvenimas yra gražus“ kūrybinei komandai kainavo ir viešnagė Holivudo legendos Omaro Sharifo viloje: „Ją aptikome visai netikėtai, keliaudami po Lanzarotės salą. Leidimą filmuoti joje teko organizuoti akimirksniu. Prisipažinsiu – iki galo taip ir nesupratau, ar galiausiai tą leidimą gavome, ar ne, bet į vilą patekome. Bėda ta, kad savo skurdžia ispanų kalba dabartiniams vilos šeimininkams vos ne vos sugebėjau paaiškinti, kas per filmavimas čia turėtų vykti. Šie nusprendė dar pasitarti, o mes, pasinaudoję tuo tarimosi pusvalandžiu, viską ir nufilmavom“, – keistą susitikimą su Holivudo garsenybės vilos prižiūrėtojais prisimena E. Žičkus.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder