Karalienė Elžbieta II nežiūrės princo Harry'io ir Meghan Markle interviu

Karalienė Elžbieta II nežiūrės princo Harry'io ir Meghan Markle interviu

Karalienė Elžbieta II neplanuoja žiūrėti netrukus pasirodysiančio vaikaičio princo Harry'io ir jo žmonos Meghan Markle interviu, kurį pora davė garsiajai JAV televizijos laidų vedėjai Oprah Winfrey.

Dar nepaviešintas, bet jau daug aistrų pakurstęs pokalbis JAV televizijoje bus transliuojamas pirmadienio paryčiais Lietuvos laiku.

Dienraštis „The Sunday Times“ skelbia, kad monarchė neplanuoja stebėti O. Winfrey laidos. Karalienė esą nori susitelkti į šalies problemas ir sutuoktinio sveikatą. Dienraštis taip pat rašo, kad karališkasis dvaras esą interviu pavadino „cirku“.

Pastarosiomis dienomis paviešintose pokalbio su O. Winfrey ištraukose Meghan kritiškai atsiliepia apie suvaržymus, kuriuos patyrė dalyvaudama karališkosios šeimos veikloje. Anot moters, jau vien galėdama priimti amerikiečių pokalbių laidos vedėjos kvietimą ji pajuto laisvės skonį.

M. Markle taip pat apkaltino Firmą – taip kartais vadinama karališkoji Didžiosios Britanijos šeima – kurpiant melus apie ją ir princą Harry'į.

Anot dienraščio „The Sunday Times“, karališkojo dvaro patarėjai esą yra „pasirengę atsikirsti ir paviešinti naujų paslapčių apie poros elgesį, jeigu toliau bus puolama monarchija“.

Harry‘is ir Meghan šiuo metu su vienerių metų sūneliu Archie gyvena Kalifornijoje ir laukiasi antrosios atžalos.

Sidebar placeholder