Navickaitė savaitgaliui leido pasiimti dukrelę Gražuliui: pamačiusi vaiką – apsiašarojo

Navickaitė savaitgaliui leido pasiimti dukrelę Gražuliui: pamačiusi vaiką – apsiašarojo

Balandžio 8-ąją Birutė Navickaitė minėjo svarbią datą – jos ir Petro Gražulio dukrelei suėjo dveji metai. Moteris dukrelės gimimo dieną paminėjo kukliai, dviese, o ilgajam Velykų savaitgaliui leido dukrelę pasiimti tėčiui.

Deja, ji visai nesitikėjo pamatyti to, ką pamatė, kuomet P. Gražulis parvežė dukrelę atgal į namus.

B. Navickaitė pasakojo, kad tai jau ne pirmas kartas, kuomet dukrelės tėtis parveža ją apkirptą. Moters teigė, kad tai ją labai liūdina, nes ši nori dukrelei užauginti ilgas kasas: „Pirmą kartą mergytę jis apkirpo tada, kai ji buvo su aukle. Iš pradžių aš apkaltinau ją – ši išsigynė, o paskui išsidavė...

Pasakė, kad jai davė žirkles, bet ji nekirpo, nukirpo pats. Teks auginti mergytei plaukus iki 12 metų, jeigu taip karpys ir karpys...“ Moteris atviravo, kad jis tik įdavė mergytę ir iš karto išlėkė, todėl nė nespėjo jam nieko pasakyti:

„Po kelių minučių pamačiau ir paskambinau. Kai apšaukiau dėl kirpimo, padėjo telefono ragelį.“ Mergytės mama įsitikinusi, kad jis taip elgiasi specialiai: „Jis žino, kad noriu mažylei ilgų plaukučių.

Savo vaikui nė karto nekirpau plaukų, norėjau, kad ji turėtų ilgus plaukus. Nuo gimimo jų nekirpau... Dabar turiu mažylę su kirpčiukais ir visą apkarpytą. Manau, kad jis žino, kokiai provokacijai aš pasiduosiu.

Žino mano silpną vietą, todėl taip daro. Tyčia.“ B. Navickaitė sakė besigailinti, kad leido tėčiui pasiimti dukrelę: „Taip, dabar gailiuosi. Bijosiu kitą kartą ją duoti, kad vėl grįš nukarpyta. Jeigu pas jį nėra smegenų, aš jam neįdėsiu.

Nuo vakar sutariame labai blogai. Jau kitaip ir nebus. Pasitikėjau. Jei norės vaiko, lai kreipiasi į teismą ir nusistato lankymo valandas. Oficialiai. Jau antrą kartą nukirpo vaiko plaukus be mano žinios.

Nuvylė be galo... Iki ašarų.... Iš pradžių pasiutau, o paskui verkiau...“ Apie šią situaciją ji pranešė ir feisbuke: „Parvežė tėvas apkirptą vaiką, kai žino, kad auginu jai plaukus.

Ačiū, be reikalo džiaugiausi judviejų kelione. Nebėra jos plaukų, o dar grifke jau pradėjusios buvom priaugint.“ 

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder