Parapsichologė prognozavo, jog 2020 m. gims labai daug vaikų

Parapsichologė prognozavo, jog 2020 m. gims labai daug vaikų

Tada, kai pasaulis sutiko Baltosios sidabrinės žiurkės metus, astrologai, tarologai ir kiti žmonijos sielų žinovai akcentavo pačias geriausias tos astrologinės žiurkaitės savybes - taupumą, gebėjimą kaupti atsargas, šeimyniškumą, gerą apetitą. Na, dar vieną ne tokią gerą savybę - polinkį nutukti.

  Tačiau nė vienas žmogaus sielos žinovas, laikantis Taro kortų kaladę, virgulę ar kliento delną, neįspėjo, kad 2020-ieji taps ne tik sidabrinės žiurkės, bet ir koronaviruso metais. Kodėl, sugebantys nustatyti net būsimos astrologinės žiurkės spalvą, pražiopsojo virusą?

Didysis virusas ateis metų gale

Lietuvos astrologų asociacijos vadovė Eglė Abalikštienė nė už ką nesutiko, kad astrologai apie būsimą virusą neįspėjo:

„Aišku, kad įspėjimų buvo, ir ne vienas. Tai faktas. Tik tai įvardijo ne kaip virusą, bet kaip būsimą krizę. Nesitikėjo tokio masinio ir staigaus pokyčio. Tikėjosi, kad krizė bus lėta, natūrali.

Bet susidūrėme su beprecedenčiu atveju. Astrologai buvo numatę, kad Amerikoje bus didelė krizė, Kinijos astrologai numatė krizę Kinijoje.

Blogiausia, kad tas virusas, kuris dabar yra čia, dar nėra tas didysis virusas. Didysis dar bus šių metų gale, nes pasaulyje jau vyksta visiškas perėjimas į naują lygmenį. Ateis kita epocha, kuri tęsis 20 metų.

Tai bus Urano epocha. Jei žmonės prie tos epochos neprisitaikys, jiems bus sunku. Uranas reiškia netikėtumus, yra susijęs su naujomis technologijomis.

Natūralu, kad pereinant į Urano epochą, žmonės patiria didžiulį stresą. Tas stresas, mažų mažiausia, dar tęsis 5-7 metus.

Pasekmės bus liūdnos, tik valdžia negali apie tai kalbėti. Kitaip nebūtų valdžia. O žmonės neturi kito pasirinkimo - arba persikvalifikuos, prisitaikys - arba iškris iš rinkos.“

Ką sakė astrologai?

O gal tikrai žmonių sielų žinovai mus įspėjo, tik mes, kietakakčiai materialistai, nesupratome jų įspėjimų? Retas moka perskaityti gamtos siunčiamus ženklus? Ir šit perskaitau, ką apie būsimus Žiurkės metus kalbėjo viena astrologė ekspertė Rasa:

„Ateinantys metai ypač akcentuos kalnų sportą. Populiarėti gali kalnų sportas, alpinizmas.“

Mes, eiliniai mirtingieji, perskaitėme tą mums siunčiamą būsimos nelaimės signalą pažodžiui. Kaip reklaminį skelbimą - važiuokite į Šiaurės Italijos Alpes slidinėti. O reikėjo susiprasti ir iššifruoti šį astrologinį pranešimą kitaip.

Pvz., kitąmet Lietuvoje bus populiaru kalbėti apie kalnų sportą, nes koronavirusą mums atveš slidininkai!

O dabar - astrologės Samantos įžvalgos:

„Permainų pirmoje metų pusėje gali būti labai daug - masinių griūčių, netekčių, švietimo sistemoje gali būti rimtų pokyčių, vykti perversmai, ekologinės sistemos permainos.“

Na, ir kas pasakys, kad astrologė klysta? Išvertus astrologinę kalbą į žmonių kalbą, Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau 2019 m. gale buvo įspėtas, kad švietime įvyks perversmas.

Tik nepatikslinta, jog vaikai mokysis nuotoliniu būdu.

„Grigeo Klaipėda“ taip pat buvo įspėta, kad pareigūnai aptiks Kuršių marias teršiantį vamzdį. Tik, aiman, astrologai savo ištarmes taria tokiais abstrakčiais, universaliais sakiniais, kad žodis „griūtis“ gali reikšti ir griūtį pasaulinėse akcijų biržose, ir sveikatos apsaugos sistemoje, ir vaiko griūtį nuo triratuko.

Dar viena labai populiari astrologė Palmutė tikino, kad Lietuvoje, sprendžiant pagal planetų ciklus, patys sunkiausi metai buvo 2017-ieji ir 2018-ieji.

O 2020 metais, pagal kinų kalendorių - Ožiaragio, o pagal mus - Avino, bus daugiau agresijos, irzlumo, dirglumo.

Vėlgi pataikė. Kurgi nebūsi irzlus karantine. Juolab kai dar viena astrologė įspėja, jog galime jausti laisvės norą bei norą išaugti į naują žmogų. Kurgi nenorėsime, savo būstuose užsirakinę?!

O kai ant veido užsidedi respiratorių, savaime išaugi į naują būtybę. Be lūpdažių, blakstienų, nagų...

Parapsichologė Neringa prognozavo, jog 2020 m. gims labai daug vaikų. Žiurkė žiūrės savo šeimos reikalų. Kaups, sieks naudos sau.

Ar gims daugiau vaikų - apie tai metų gale praneš Statistikos departamentas. Bet tiesa ta, jog šiais metais mes savo namų ūkiuose tikrai prikaupėme daugiau nei įprasta grikių.

Juk grūdai - žiurkiškas maistas. Ankstesniais metais tiek grikių nepirkome.

Niekas neklausė


 Tarologas Leopoldas Malinauskas sakė, jog reikia palyginti skirtingus šimtmečius ir pamatysime, kaip kataklizmai ar beprotybės kiekvieną šimtmetį atsikartoja. Ir daugiausia jų būna, kai šimtmetis dar jaunas.

Tie patys kinai, 1919 m. atvykę į Ispaniją uždarbiauti, atvežė gripą „ispanką“, nuo kurio mirė daugiau žmonių nei per pasaulinį karą. Po šimto metų - 2019 m., vėl pandemija iš Kinijos.

„Šimtmečių pradžioje, kai jis dar jaunas, nesusitupėjęs, iškrečiamos didžiausios kvailystės, - aiškino L.Malinauskas. - 1913-1914 m., kai XX a. buvo tik paauglys, prasidėjo Pirmasis pasaulinis karas.

 

 

2013-2014 m., kai pasaulio galingieji elgėsi kaip piemenys, o Angela Merkel kaip mergaitė, prasidėjo karinė intervencija Ukrainoje. Norėdami sužinoti, kas mūsų laukia 2021 m., turėtume palyginti, kas mūsų rajone, krašte ir Eurazijoje vyko 1921 m. Praktiškai pamatytume, kad įvykiai savo esme panašūs kaip du vandens kibirai.“

Kodėl tarologai nenumatė viruso? „Taro kortos gali atsakyti tik į vieno žmogaus konkretų klausimą. Ir tada pagal kortos simbolį gali išžiūrėti atsakymą. Jei būtų kas nors paklausęs, ar kitąmet kils pandemija, Taro ženklai galėjo atsakyti. Bet niekas to neklausė“, - aiškina L.Malinauskas.

Psichologo Vytauto ČEPO komentaras:


Viskas priklauso nuo psichikos stiprumo. Jei žmogaus sąlytis su aplinka yra silpnas, prasideda visokios vibracijos, baimės, o yra astrologų ar šamanų, kurie žmogų padrąsina, atpalaiduoja, tai yra gerai.

Pirma, neprifarširuoja žmogaus tabletėmis, nors mes linkę būtent taip spręsti savo psichikos problemas. Jei yra žmonių, kurie mus paguodžia, nuramina, kad nebus jokių revoliucijų, tai yra gerai.

Astrologija yra atskiras mokslas, jis ir astronomiją išmano. Aš tais dalykais nelabai tikiu, nes nemanau, kad Šuns žvaigždyne yra kažkokių žvaigždžių, galinčių paveikti mano psichiką.

Bet žmonės visą laiką žiūrėjo į žvaigždes, ne į mobiliųjų telefonų ekranus. Atskirdavo, kur Vega ar Paukščių takas. Nuo astronomo Šmukštaro laikų žmonės savo būtį sieja su žvaigždėmis - kada sėti, sodinti, kada derlių nuimti.

Atskirti dalį gamtos, visatos nuo žmogaus negalima. Pavyzdžiui, Mėnulio pilnatis - ar tai įsitikinimas, ar tikrai per pilnatį veikia kažkokios energijos, auros, karmos, kurios tarsi įmokslina tą tikėjimą?

Kai dirbau Klaipėdos savivaldybėje per pilnatį įvairiausių žmonių ateidavo. Ir tunelį į Švediją siūlė kasti. Nežinau, kiek astrologijoje yra tiesos, bet jei žmogus tiki, tegu. 

 

Sidebar placeholder