2009 metai: ryškiausios garsenybių fotoakimirkos

2009 metai: ryškiausios garsenybių fotoakimirkos

Kuo pasaulio garsenybės stengėsi fotografus nustebinti 2009 metais? Pavyzdžiui, Paris Hilton 2009 m. Emyratuose jodinėjo ant kupranugario pasipuošusi haremo gražuolės apdarais. Amy Winehouse ne tik gėrė, lepinosi draudžiamomis medžiagomis ir šėliojo, bet ir įvaldė gimnastikos pratimus ant tikros trapecijos.

Dainininkė parodė ką gali viešbučio Santa Liučijoje svečiams, kuriame buvo apsistojusi su savo naujuoju draugu.

Mariah Carey persirengė vyru per savo klipo "Obsessed" premjerą ir atrodė taip, kad ne kiekvienas gerbėjas galėjo pažinti savo seksualiąją dievaitę.

Lady GaGa per muzikinių premijų įteikimą Toronte.  Muzikinis kanalas MTV ją išrinko 2009 metų moterimi.

Gerard Butler ragauja Katherine Heigl per filmo 'Ugly Truth' ('Bjauri tiesa') premjerą. Sparčiai karjeros laiptais kopiančiam Holivudo aktoriui, atlikus viešuosius darbus, buvo panaikinti kaltinimai paparacio sumušimu (mat šis buvo labai įkyrus), taigi kalėti pusmetį cypėje jam neteks.

Kate Hudson serga už 'New York Yankees'...  Garsiosios mamos Goldie Hawn dukra šiuo metu dažniausiai būna su penkiamečiu sūnumi. Užsienio bulvarinė spauda rašo, kad jųdviejų su Alex Rodriguez keliai jau skiriasi...

Katy Perry savo naujojo klipo precentacijoje. Su pirmuoju singlu 'I Kissed a Girl' atlikėja tapo populiari visame pasaulyje.

Pirmoji JAV ponia 2009 metais stebino puikiu skoniu bei netikėtais aprangos pasirinkimais. Dažniausiai ji renkasi ryškius drabužius, nevengia apnuoginti rankas ir kuria stiprios moters įspūdį.

Mariah Carey klipe 'Obsessed'. Beje,'Palm Springs' tarptautiniame filmų festivalyje dainininkė buvo apdovanota kaip geriausia nauja aktorė už vaidmenį filme 'Precious', kur atliko vieną pagrindinių vaidmenų. Deja, atsiimdama prizą 39 metų moteris vos apvertė liežuvį, mat buvo 'padauginusi'.

Paris Hilton 2009-ieji neapsiėjo be nuotykių: Niujorke įsikūrusi firma 'Gwyneth Shoes' pateikė jai teisminę pretenziją dėl jų prekės ženklo plagiato. Hilton kaltinama pavogusi rožinės širdelės formos pagalvėlės, kurią įdėjo į batą prie kulno, idėją.

Rihanna 'Fashion's Night Out' Niujorke. 2009-ieji karjeros atžvilgiu jai buvo itin sėkmingi.

Mažoji Suri Cruise, regis, turi viską: turtingus tėvus, didžiulius namus, daugybę žaislų... 'Viską, išskyrus vaikystę', - sakė aktorių aplinkos žmogus žurnalui „Star Magazine“. Jis teigė, kad mergaitė bendrauja tik su suaugusiais, nes jos tėvas aktorius Tomas Cruise nuo 1986 metų priklauso scientologų sektai, o motina Katie taip pat privalo gyventi pagal scientologų taisykles.

Amy Winehouse gimė taksi vairuotojo ir vaistinininkės šeimoje, užaugo šiauriniame Londone. Britų spauda2009 m.  buvo susikoncentravę ties jos skandalingu elgesiu ir girtavimu, gerbėjai ir kritikai - į jausmingus tekstus bei džiazinį vokalą.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder