Madingiausios plaukų spalvos

Madingiausios plaukų spalvos

2015 m. pavasario-vasaros sezoną madingos išvaizdos raktas - plaukų spalva, kuriai turėtų būti skirta daugiau dėmesio nei pačiai šukuosenai ar plaukų ilgiui.

Šio sezono spalvos - natūralios. Vengiama dažymo sruogelėmis. Plaukų dažais paryškinkite savo natūralią spalvą - nesvarbu, ar ji juoda, ar bet kuri ruda, ar gelsva - visos jos šįmet madingos.

Aptarkime ir tas spalvas, kurios dominavo šio pavasario mados kolekcijų pristatymuose.

Vario raudona

Raudona ilgą laiką buvo laikoma itin drąsios, pašėlusios merginos plaukų spalva. Prieš dešimtį metų ant raudonojo kilimo nestovėjo daug raudonplaukių - dauguma garsenybių plaukus persidažydavo šviesiai. Tačiau laikai pasikeitė.

"Raudoni plaukai šiuo metu vieni populiariausių - tokie išliks ir šį pavasarį", - sako Niujorko plaukų koloristė Ora Fridman (Aura Friedman), kurios patirtis ir kūrybiškumas yra pripažinti įžymybių, garsių mados namų dizainerių ir stiliaus žurnalų redaktorių, kaip antai "Harper's Bazaar", "Marie Claire", "Teen Vogue" ir "Allure". Anot jos, raudona tinka beveik visoms moterims - svarbu pasirinkti tinkamą atspalvį.

Aktorės Ema Stoun (Emma Stone) ir Džiulijena Mor (Julianne Moore) renkasi varinę raudoną, Džiulija Roberts (Julia Roberts) - kaštono raudoną, o Džesika Čestein (Jessica Chastain) didžiuojasi braškių spalvos plaukais.

Monolitinė juoda

Gera žinia brunetėms: puoselėkite tamsią, solidžią savo plaukų spalvą ir jokiu būdu nešviesinkite jos sruogelėmis! Tokios įžymybės kaip modelis Kendal Džener (Kendall Jenner), Keitė Holms (Katie Holmes), Olivija Man (Olivia Munn) ir En Hetavei (Anne Hathaway) - puikus įrodymas, kad tamsūs plaukai tinka įvairaus gymio moterims.

Karamelinė

Jei esate šviesiaplaukė ir dievinate dažymą sruogelėmis, išbandykite kai ką naujo: dažykite šiltomis, karamelinėmis sruogomis kaip modelis Karli Klos (Karlie Kloss), tačiau pasirūpinkite, kad jų beveik nebūtų matyti - jos turėtų tarsi ištirpti. Svarbiausia, kad plaukai nebūtų nudažyti dryžiais ar ombré stiliumi (tai dažymo būdas, kuomet prie šaknų tamsūs plaukai artėjant prie galiukų šviesėja), kuris buvo madingas praėjusį sezoną.

Švelniomis sruogomis nudažyti plaukai atrodys nuostabiai pasirodžius saulei - ji plaukus truputį nušviesins, tad jie atrodys natūralesni, ir jums nereikės kas mėnesį keliauti pas kirpėją. Jei abejojate dėl plaukų spalvos, jus gali įkvėpti modeliai Rouzi Hantington-Vaitli (Rosie Huntington-Whiteley) ir Bar Refaeli bei aktorė Diana Kriuger (Diane Kruger).

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder