Pagrindiniai rudens akcentai

Pagrindiniai rudens akcentai

Daugelio pasaulio dizainerių rudens mados kolekcijas demonstravę modeliai propagavo natūralumą: šviesūs veidai tarsi be jokio makiažo. Atsisakyta netgi toninio kremo, išsiverčiama tik su maskuojamuoju pieštuku.

Natūraliai lūpų spalvai pirmenybę teikia Giorgio Armani, Narciso Rodriguez, Ralph Lauren ir kiti. Sekdami šiais dizaineriais, geriausiam efektui pasiekti naudokite natūralaus atspalvio pieštuką, kad kiek padidintumėte lūpų apimtį. Jei norite suteikti lūpoms seksualumo - patepkite blizgesiu.

"Gera mergaitė"

Jeigu gamta jus apdovanojo ilgais plaukais, - tiesiog paleiskite juos. Perskirtos tiesiu sklastymu per galvos vidurį, laisvai krentančios sruogos itin dera su šalikais ir megztiniais aukštu kaklu.

 

  

"Bloga mergaitė"

Mada demokratiška. Jeigu "geros mergaitės" įvaizdis jums ne prie širdies, rinkitės kitus pasiūlymus (pvz., "Bottega Veneta") - suimkite plaukus aukštai į uodegą, suvelkite keletą sruogų ir pritvirtinkite nematomais sagučiais iš priekio. Užpakalyje palikite keletą sruogų neprisegtų. Papurškite lako ir blizgios plaukų priemonės.

 

Holivudo bangos

Diane von Furstenberg ir Badgley Mischka žavisi svajingomis, romantiškomis Holivudo garsenybių bangelėmis. Taigi plaukus sukite stambiais bigudi, neiššukavusios suskirstykite pirštais į sruogas ir sutvirtinkite laku.

 

  Ne kepurė, bet...

Visa tai, kas nėra kepurė tikrąja šio žodžio prasme, tačiau dengia galvą ir daro ją įdomesnę, šį sezoną žydi naujomis, ryškesnėmis, spalvomis, tampa didesnių ir neįprastesnių gabaritų. Tai ypač aktualu merginoms, neturinčioms noro rūpintis šukuosenomis, tačiau siekiančioms neordinarios asmenybės įvaizdžio.

Išteptų lūpų efektas

Ypatingas šio rudens akcentas - lūpos, negrabiai padažytos tamsaus atspalvio lūpdažiu (lyg ką tik būtumėte skanavusios raudonojo vyno). Šią naujovę siūlo Donna Karan ir Chloe. Tačiau nepraraskite saiko ir, kad lūpos atrodytų žaismingai, neakcentuokite akių ir skruostikaulių. Blyški oda ir pabrėžtos blakstienos - viskas, ko reikia. Jeigu, žinoma, jūs nepasirinksite kito varianto...

Femme fatale

Drąsioms moterims ir merginoms, nevengiančioms perdėto teatrališkumo, Viktor&Rolf ir Zac Posen siūlo bordo arba raudonas lūpas derinti su akimis, ryškiai apvestomis juodu pieštuku. Akių forma - įkypa tarsi katės. Dosniai patepkite akių šešėliais kampuose ir po apatinėmis blakstienomis. Nuo vidinių kampučių pieštuku brėžkite į viršų.

Padūmavusios akys

Jau kelintą rudenį iš eilės lieka madingos Gucci ir Albertos Ferretti sukurtas padūmavusių akių makiažas. Tokios akys spinduliuoja šilumą ir jaukumą.

Akis apibrėžkite tamsiu pieštuku (visą kontūrą), paskui griežtą liniją sušvelninkite vatos pagaliuku. Ant viršutinio voko užtepkite tamsiai pilkų arba kitokių šešelių, o blakstienas, dirbtinai užrietusios riestuvu, gausiai padažykite.

Išraiškingos akys

Roberto Cavalli ir Valentino kolekcijas demonstravusių manekenių akių makiažas buvo itin išraiškingas. Jeigu jums imponuoja ši kryptis, naudokitės šviesiu pieštuku ir tokiais pat šešėliais. Perlamutriniais baltais, auksiniais, rožiniais-alyviniais šešėliais tepkite vokus akcentuodamos vidinius akių kampučius.

Žaismingumo žvilgsniui suteiks kruopščiai padažytos ir į viršų užriestos blakstienos. Akys bus dar išraiškingesnės, jeigu po apatinėmis blakstienomis nubrėšite kontūrą.

Švelnūs skruostai

Natūralios rožinės spalvos skaistalai sukuria šviežumo įspūdį. Tuo įsitikinę Michael Kors ir Missoni. Paryškinkite tą skruostų dalį, kuri išsikiša šypsantis.

Taigi nusišypsokite rudeniui!

Parengė Olga Beleičeva

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder