R. Karbauskis atkirto D. Grybauskaitei: ji pati negali pasigirti sėkmingais sprendimais

R. Karbauskis atkirto D. Grybauskaitei: ji pati negali pasigirti sėkmingais sprendimais

Reaguodamas į buvusios prezidentės Dalios Grybauskaitės kritiką sveikatos apsaugos ministrui, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis pareiškė, kad buvusi šalies vadovė neturėtų moralizuoti ir žeminti Aurelijaus Verygos, nes jos pačios sprendimai krizės metu nebuvo patys geriausi. 

„Labai tiksliai, bet labai švelniai Aurelijus Veryga įvertino Dalios Grybauskaitės pasisakymus. Aš pasakyčiau stipriau – Dalia Grybauskaitė negali pasigirti sėkmingais sprendimais Lietuvos žmonių naudai 2008–2009 metų krizės laikotarpiu, o moralizuoja ir žemina ministrą Aurelijų Verygą, kuris savo pozicijoje daro viską, kas įmanoma apsaugant žmonių sveikatą“, – socialiniame tinkle „Facebook“ pareiškė R. Karbauskis. 

A. Veryga antradienį, komentuodamas D. Grybauskaitės pasisakymus, teigė, jog „nevaldomas liežuvis“ krizės situacijoje tampa didele problema, bei pažymėjo, kad buvusios šalies vadovės kritika, naudojant „zoologinius palyginimus“, yra nesolidi ir nekorektiška. 

Buvusi prezidentė anksčiau A. Verygą palygino su gyvūnu, „kuris tik moka prieštarauti, neigti, neleisti ir neduoti“. 

R. Karbauskio teigimu, kritika sveikatos apsaugos ministro atžvilgiu bliūkšta, lyginant su situacija Prancūzijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje ir daugelyje labai turtingų Vakarų Europos šalių. 

„Jei valdžia praėjusiais metais būtų į valstybės rezervą nusipirkusi 1,8 milijoną respiratorių, tai tie patys kritikai būtų pasiūlę ministrui Aurelijui Verygai pasitikrinti psichinę sveikatą.

Kada skaitai, kaip dabar Šveicarijoje medikai patys plauna asmens apsaugos priemones, tai supranti, jog mes tikrai nesame sunkioje situacijoje. Sprendimai, kuriuos priėmė mūsų valdžia, jau nebeleis papulti į tokią padėtį, nes į Lietuvą keliauja dideli kiekiai reikalingų priemonių, kurių poreikis paaiškėjo kovos su COVID-19 akivaizdoje“, – rašo R. Karbauskis.

Kartu jis apgailestavo, kad politikai ima žeminti žmones, kurie pasiaukodami dirba tam, kad mes visi būtume saugūs, o susirgę gautume būtiną pagalbą.

Sidebar placeholder