Gintautas Paluckas: Seimo Pirmininkas savo pareiškimais juokina ir stebina

Gintautas Paluckas: Seimo Pirmininkas savo pareiškimais juokina ir stebina

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio pasisakymai pastaruoju metu ne tik džiugina politinius oponentus, tačiau kartu ir juokina, ir stebina, teigia Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas. 

Socialdemokratas, aiškindamas V. Pranckiečio pamąstymus apie tai, kad jo pirmajai pavaduotojai Rimai Baškienei nereikėjo prisipažinti pasinaudojusiai privilegija be eilės patekti pas gydytoją, teigia, jog tokie precedentai rodo sovietinės sistemos liekanas politikoje.

„Čia yra lygiateisiškumo ir teisingumo išraiška. Pradėsime sveikti, kaip visuomenė ir kaip sistema, kai tose bendrose eilėse pamatysime ministrus, Seimo narius, vicemerus, partijų pirmininkus. Štai tada galėsime sakyti, kad visiems sąlygos yra vienodos gauti tas paslaugas“, - „Žinių radijui“ kalbėjo G. Paluckas.

Pasak socialdemokrato, reikėtų sunerimti dėl R. Baškienės samprotavimų, kad ministro darbo valanda yra gerokai reikšmingesnė nei pensininko.

R. Baškienė trečiadienį, komentuodama pasirodžiusią informaciją, kad Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose privilegijuotai gydosi Seimo nariai ir keli dabartinės Vyriausybės ministrai, atviravo, jog ir pačiai teko naudotis gydytojo paslaugomis be eilės Antakalnio klinikose.

„Suprantu ministrų užimtumą ir, ko gero, ministro valanda yra brangesnė jo užimtumo prasme negu galbūt pensijoje esančio žmogaus“, - „Žinių radijui“ teigė Seimo narė.

Seimo Pirmininkas V. Pranckietis tokį savo pirmosios pavaduotojos prisipažinimą ketvirtadienį komentavo, sakydamas, kad R. Baškienei nereikėjo apie tai apskritai prasitarti. Anot Seimo vadovo, tai šešerių metų įvykiai, kurių nebereikėtų prikelti. 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder