Jūros šventė: pamirštas skirtumas

Nuomonė



Kuo šiemetinė Jūros šventė skiriasi nuo anksčiau vykusiųjų? Be garsiai skelbtų pasikeitimų nepaminėtas vienas - sporto renginiams skirta vos 0,75 procento Jūros šventės sąmatos. maža to - organizaciniai rūpesčiai užkrauti patiems sportininkams.





Pusaštunto tūkstančio litų. Čekis su tokia suma iš milijono skirtas šešiems šventiniams sporto renginiams, viešai įvardytiems kaip "gausybė įvairiausių sportinių renginių".


Ankstesniais metais jiems būdavo atseikėta iki septyniskart didesnės sumos, o kas atsitiko šiemet, neaišku. Gal VšĮ "Jūros šventė" kasos aparatas sugedo, kaip kartais pasitaiko.


Na, o tradicinės paplūdimio futbolo, tinklinio, regbio, jūrmylės plaukimo, meškeriojimo varžybos vyks, jeigu šventės rengėjai leis, tik entuziastų dėka. Už savo lėšas, suprantama.


Kitų Jūros šventės programoje numatytų sporto renginių organizatoriais ne savo noru tapo patys sportininkai.


"Paskambino prieš kelias dienas ir pasakė - renginys turi būti, jis įtrauktas į programą, nors apie tai net nežinojome. Gavome tūkstantį litų. Iš jų tris šimtus reikės skirti komentatoriui, likusių nepakaks net kultūristų grimui nusipirkti. O miestiečiams ir šventės svečiams privalome surengti parodomąją programą, dvikovinių sporto šakų pasirodymą", - sakė Pasaulio fitneso federacijos prezidentas klaipėdietis Edmundas Daubaras.


Likusiems penkiems renginiams - rankų lenkimo varžyboms, dvejoms irklavimo varžyboms, gatvės krepšiniui bei buriavimo regatai išdalyti 6,5 tūkst. litų. Diplomams lyg ir turėtų užtekti. Buriavimo regata organizuojama ne iš "Jūros šventės" biudžeto.



Valdas PRYŠMANTAS

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder